Logo jaguar mobile

XF S

Model XF v tom najvzrušujúcejšom a najvýkonnejšom prevedení. XF so silou motora V6.
EMISIE CO2 v g/km

Od 198 pri automatickej prevodovke

SPOTREBA PALIVA v kombinovanom režime (l/100km)

Od 8,3 pri automatickej prevodovke

MODEL XF S

Model XF S v sebe spája výkon motora V6 a športový luxus v dych vyrážajúcom štýle. Vychutnajte si presné riadenie vďaka športovému odpruženiu a excelentnú kvalitu jazdy zaručenú systémom adaptívnej dynamiky s funkciou Configurable Dynamics*. Výkon dáva tušiť aj asertívny štýl karosérie modelu S, ktorý je doplnený červenými brzdovými strmeňmi, 19-palcovými zliatinovými kolesami, dvojitou koncovkou výfuku, krásnym zadným spojlerom a unikátnym interiérom.

POSTAVTE SI SVOJ XF Objednajte sa na testovaciu jazdu

ŠPORTOM INŠPIROVANÝ LUXUS

Model XF S ponúka luxus v štýle športového vozidla. Kožené sedadlá Taurus a sedadlá so semišovým poťahom, kovové prahové ozdobné prvky a multifunkčný volant – všetky s exkluzívnym logom „S“.

SYSTÉM ADAPTÍVNEJ DYNAMIKY

SYSTÉM ADAPTÍVNEJ DYNAMIKY

Pre maximálnu mieru komfortu a presného riadenia elektronicky upravuje systém adaptívnej dynamiky nastavenie tlmičov a optimalizuje tak zavesenie kolies modelu XF. Otáčanie volantu analyzuje frekvenciou až 500 krát za sekundu a pohyby karosérie frekvenciou až 100 krát za sekundu. Okrem toho monitoruje aj množstvo ďalších príkazov vodiča, aby mohol dokonale nastaviť odpruženie podľa aktuálnych podmienok vonku a podľa požiadaviek vodiča.

ŠPORTOVÝ DIZAJN

ŠPORTOVÝ DIZAJN

Model XF S sa vyznačuje výrazným štýlom vnútri ale aj navonok a jeho vzhľad dokonale kopíruje jeho výkon. Súprava karosárskych prvkov pre model S obsahuje predný športový nárazník, spojler a lesklé čierne bočné prahy dverí, čím dodáva už aj tak dynamickému tvaru modelu XF ďalšiu dávku mohutnosti. Vnútro dotvárajú športové sedadlá a unikátny obklad Dark Hex a celok tvorí interiér, ktorého základom je jednoznačne výkon.

ABSOLÚTNY VÝKON

ABSOLÚTNY VÝKON

Model XF S je k dispozícii s výkonným preplňovaným zážihovým motorom V6 s objemom 3 litre a výkonom 380 koní, ktorý sa používa aj v modeli F-TYPE S. Má neuveriteľný výkon a vyznačuje sa optimálnou efektivitou a kultivovanosťou. Krútiaci moment 450 Nm vystrelí vozidlo z 0-100 km/h už za 5,3 sekundy a umožní mu dosiahnuť maximálnu rýchlosť 250 km/h.

UROBTE SI MODEL XF SKUTOČNE VÁŠ

UROBTE SI MODEL XF SKUTOČNE VÁŠ

Vďaka širokej ponuke exteriérových a interiérových doplnkových prvkov určite vytvoríte model XF, ktorý sa dokonale hodí k vášmu štýlu a životnému štýlu.