Logo jaguar mobile

XF R-SPORT

Drsný a asertívny. Nezameniteľný športovec zvonku aj zvnútra.
EMISIE CO2 v g/km

Od 104 pri manuálnej prevodovke
Od 109 pri automatickej prevodovke

SPOTREBA PALIVA v kombinovanom režime (l/100km)

Od 4,0 pri manuálnej prevodovke
Od 4,1 pri automatickej prevodovke

MODEL XF R-SPORT

Model XF R-Sport je výrazným vyjadrením športového charakteru modelu XF. Svalnaté telo dodáva punc jedinečnému dizajnu modelu XF a športové odpruženie* zabezpečuje presné riadenie a pocit jedinečného prepojenia vodiča a jeho stroja.

POSTAVTE SI SVOJ XF Objednajte sa na testovaciu jazdu

INŠPIROVANÉ VÝKONOM

Športový charakter modelu XF sa odráža aj v tomto interiéri. Unikátne ozdobné prvky Dark Morse Aluminium sú uložené naprieč celým interiérom a kľúčové prvky dizajnu sú označené logom R-Sport a vyznačujú sa jedinečným štýlom.

ŠPORTOVÝ INTERIÉR

ŠPORTOVÝ INTERIÉR

Športový charakter kombinovaný s kultivovanosťou a luxusom modelu XF. Sedadlá typu Technical Mesh a kožené sedadlá Taurus vám poskytnú skvelú oporu počas dlhých ciest a aj v prudkých zákrutách. Kovové nástupné panely s logom R-Sport a volant s rovnakým logom zvýrazňujú atletický charakter interiéru.

ŠPORTOVÝ EXTERIÉR

ŠPORTOVÝ EXTERIÉR

Exteriér modelu R-Sport je pri pohľade zozadu skutočne pôsobivý. Je odlišný vďaka súprave prvkov karosérie, ktorá obsahuje predný športový nárazník, bočné prahy R-Sport vo farbe karosérie, zadný spojler a označenie R-Sport na bočných vetracích otvoroch.

ŠPORTOVÉ ODPRUŽENIE*

ŠPORTOVÉ ODPRUŽENIE*

Športové odpruženie modelu R-Sport využíva tuhšie vinuté pružiny a progresívne športovejšie tlmiče. Tieto pružiny a tlmiče sú vyladené tak, aby zabezpečovali vynikajúce jazdné vlastnosti a živosť a zároveň zachovali legendárnu kvalitu jazdy v štýle značky Jaguar.

UROBTE SI MODEL XF SKUTOČNE VÁŠ

UROBTE SI MODEL XF SKUTOČNE VÁŠ

Vďaka širokej ponuke exteriérových a interiérových doplnkových prvkov určite vytvoríte model XF, ktorý sa dokonale hodí k vášmu štýlu a životnému štýlu.