Logo jaguar mobile

XF PRESTIGE

Predstavte si novú úroveň luxusu s najnovšími materiálmi a tým najlepším dielenským spracovaním.
EMISIE CO2 v g/km

Od 104 pri manuálnej prevodovke
Od 109 pri automatickej prevodovke

SPOTREBA PALIVA v kombinovanom režime (l/100km)

Od 4,0 pri manuálnej prevodovke
Od 4,1 pri automatickej prevodovke

MODEL XF PRESTIGE

Model XF Prestige je stelesnením štýlového luxusu. K dispozícii sú kožené sedadlá Taurus a ponuka dokonale vypracovaných obkladov. Interiérové náladové osvetlenie skvelo dopĺňa elegantný priestor v kabíne. Xenónové predné svetlomety HID s dvojitou funkciou a dennými svetlami LED v tvare J dominujú dynamickému exteriéru.

POSTAVTE SI SVOJ XF Objednajte sa na testovaciu jazdu

MODERNÝ LUXUS

Vychutnajte si s modelom XF Prestige novú úroveň luxusu. Predné sedadlá sa dajú elektricky nastaviť až v desiatich smeroch a zadné sedadlá sú sklápacie každé samostatne* pre vyššiu mieru komfortu a praktickosti. Fosforovo-modré interiérové náladové osvetlenie zvýrazní moderné dielenské spracovanie.

KOŽENÝ INTERIÉR

KOŽENÝ INTERIÉR

Model XF Prestige sa dodáva s koženými sedadlami Taurus v rôznych farbách a volantom čalúneným jemne zrnitou kožou, ktorá dodáva vodičovi pocit špičkovej remeselnej práce a luxusu.

XENÓNOVÉ SVETLOMETY S VYSOKOU INTENZITOU

XENÓNOVÉ SVETLOMETY S VYSOKOU INTENZITOU

Xenónové svetlomety s dvojitou funkciou a vysokotlakovou výbojkou (HID) sú jasné a vďaka dokonalému osvetleniu vozovky v diaľkovom ako aj stretávacom režime zabezpečujú jednoduchšie a bezpečnejšie jazdenie v noci. Ich integrované svetlá LED v tvare J pre denné svietenie dodávajú modelu XF Prestige jedinečný vizuálny podpis. Štandardným prvkom výbavy sú vstavané ostrekovače.

INTERIÉROVÉ NÁLADOVÉ OSVETLENIE

INTERIÉROVÉ NÁLADOVÉ OSVETLENIE

Kabínu prebúdza k životu starostlivo rozmiestnené fosforovo-modré interiérové náladové osvetlenie, ktoré zvýrazňuje kľúčové prvky dizajnu a funkcie kabíny a tvorí tak bohatý vizuálny efekt.

UROBTE SI MODEL XF SKUTOČNE VÁŠ

UROBTE SI MODEL XF SKUTOČNE VÁŠ

Vďaka širokej ponuke exteriérových a interiérových doplnkových prvkov určite vytvoríte model XF, ktorý sa dokonale hodí k vášmu štýlu a životnému štýlu.