Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

XF PRESTIGE

Predstavte si novú úroveň luxusu s najnovšími materiálmi a tým najlepším dielenským spracovaním.
EMISIE CO2 v g/km

Od 104 pri manuálnej prevodovke
Od 109 pri automatickej prevodovke

SPOTREBA PALIVA v kombinovanom režime (l/100km)

Od 4,0 pri manuálnej prevodovke
Od 4,1 pri automatickej prevodovke

Model XF Prestige je stelesnením štýlového luxusu. K dispozícii sú kožené sedadlá Grained a ponuka dokonale vypracovaných obkladov. Interiérové náladové osvetlenie skvelo dopĺňa elegantný priestor v kabíne. Xenónové predné svetlomety HID s dvojitou funkciou a dennými svetlami LED v tvare J dominujú dynamickému exteriéru.

Zostavte si tento model Objednajte sa na testovaciu jazdu

MODERNÝ LUXUS

Vychutnajte si s modelom XF Prestige novú úroveň luxusu. Predné sedadlá sa dajú elektricky nastaviť až v desiatich smeroch a zadné sedadlá sú sklápacie každé samostatne* pre vyššiu mieru komfortu a praktickosti. Fosforovo-modré interiérové náladové osvetlenie zvýrazní moderné dielenské spracovanie.

KOŽENÝ INTERIÉR

KOŽENÝ INTERIÉR

Model XF Prestige sa dodáva s koženými sedadlami Grained v rôznych farbách a volantom čalúneným jemne zrnitou kožou, ktorá dodáva vodičovi pocit špičkovej remeselnej práce a luxusu.

XENÓNOVÉ SVETLOMETY S VYSOKOU INTENZITOU

XENÓNOVÉ SVETLOMETY S VYSOKOU INTENZITOU

Xenónové svetlomety s dvojitou funkciou a vysokotlakovou výbojkou (HID) sú jasné a vďaka dokonalému osvetleniu vozovky v diaľkovom ako aj stretávacom režime zabezpečujú jednoduchšie a bezpečnejšie jazdenie v noci. Ich integrované svetlá LED v tvare J pre denné svietenie dodávajú modelu XF Prestige jedinečný vizuálny podpis. Štandardným prvkom výbavy sú vstavané ostrekovače.

INTERIÉROVÉ NÁLADOVÉ OSVETLENIE

INTERIÉROVÉ NÁLADOVÉ OSVETLENIE

Kabínu prebúdza k životu starostlivo rozmiestnené fosforovo-modré interiérové náladové osvetlenie, ktoré zvýrazňuje kľúčové prvky dizajnu a funkcie kabíny a tvorí tak bohatý vizuálny efekt.

UROBTE SI MODEL XF SKUTOČNE VÁŠ

Vďaka širokej ponuke exteriérových a interiérových doplnkových prvkov určite vytvoríte model XF, ktorý sa dokonale hodí k vášmu štýlu a životnému štýlu.

PRESKÚMAJTE PRÍSLUŠENSTVO