Logo jaguar mobile

XF PORTFOLIO

Čerešnička na torte modelového radu XF oplýva luxusom a dokonalým spracovaním.
EMISIE CO2 v g/km

Od 104 pri manuálnej prevodovke
Od 109 pri automatickej prevodovke

SPOTREBA PALIVA v kombinovanom režime (l/100km)

Od 4,0 pri manuálnej prevodovke
Od 4,1 pri automatickej prevodovke

MODEL XF PORTFOLIO

Model Portfolio je najluxusnejší model radu XF. Štýlový interiér skvelo dopĺňajú štandardné 18-palcové kolesá*. Vnútri nájdete materiály len tej najvyššej kvality, ktoré sú spracované s maximálnou pozornosťou venovanou detailom a celok tak tvorí interiér so špičkovým štýlom a komfortom.

POSTAVTE SI SVOJ XF Objednajte sa na testovaciu jazdu

ELEGANTNÝ INTERIÉR

Vyjadrite svoj štýl prostredníctvom najširšej ponuky dostupnej v modelovom rade XF. Usaďte sa do vášho perfektného interiéru s prémiovým luxusom kožených sedadiel Windsor.

KOŽENÝ INTERIÉR WINDSOR

KOŽENÝ INTERIÉR WINDSOR

Koža Windsor je použitá na kanelovaných sedadlách modelu XF Portfolio a aj na palubnej doske. Táto mäkká koža s jemným zrnom ponúka tú najvyššiu možnú mieru komfortu. K dispozícii je päť rôznych farieb sedadiel.

SEDADLÁ NASTAVITEĽNÉ V 10 SMEROCH

SEDADLÁ NASTAVITEĽNÉ V 10 SMEROCH

Model XF Portfolio prináša vyššiu mieru luxusu a komfortu prostredníctvom kožených sedadiel, ktoré sa dajú elektricky nastaviť do požadovanej polohy až v 10 smeroch. Pamäťová funkcia* vráti nastavenie sedadla vodiča, vonkajších spätných zrkadiel a volantu do prednastavenej pozície.

LUXUSNÁ VOĽBA

LUXUSNÁ VOĽBA

Vyberte si z radu našich dokonale vytvorených obkladov elegantné drevo, moderný hliník alebo športové uhlíkové vlákna a semišový textilný poťah sedadiel alebo kožený poťah Windsor.

Na obrázku je zobrazená obrazovka voliteľného systému InControl Touch Pro

UROBTE SI MODEL XF SKUTOČNE VÁŠ

UROBTE SI MODEL XF SKUTOČNE VÁŠ

Vďaka širokej ponuke exteriérových a interiérových doplnkových prvkov určite vytvoríte model XF, ktorý sa dokonale hodí k vášmu štýlu a životnému štýlu.