Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

XF PORTFOLIO

Čerešnička na torte modelového radu XF oplýva luxusom a dokonalým spracovaním.
EMISIE CO2 v g/km

Od 104 pri manuálnej prevodovke
Od 109 pri automatickej prevodovke

SPOTREBA PALIVA v kombinovanom režime (l/100km)

Od 4,0 pri manuálnej prevodovke
Od 4,1 pri automatickej prevodovke

Model Portfolio je najluxusnejší model radu XF. Štýlový interiér skvelo dopĺňajú štandardné 18-palcové kolesá*. Vnútri nájdete materiály len tej najvyššej kvality, ktoré sú spracované s maximálnou pozornosťou venovanou detailom a celok tak tvorí interiér so špičkovým štýlom a komfortom.

Zostavte si tento model Objednajte sa na testovaciu jazdu

ELEGANTNÝ INTERIÉR

Vyjadrite svoj štýl prostredníctvom najširšej ponuky dostupnej v modelovom rade XF. Usaďte sa do vášho perfektného interiéru s prémiovým luxusom kožených sedadiel Windsor.

KOŽENÝ INTERIÉR WINDSOR

KOŽENÝ INTERIÉR WINDSOR

Koža Windsor je použitá na kanelovaných sedadlách modelu XF Portfolio a aj na palubnej doske. Táto mäkká koža s jemným zrnom ponúka tú najvyššiu možnú mieru komfortu. K dispozícii je päť rôznych farieb sedadiel.

SEDADLÁ NASTAVITEĽNÉ V 10 SMEROCH

SEDADLÁ NASTAVITEĽNÉ V 10 SMEROCH

Model XF Portfolio prináša vyššiu mieru luxusu a komfortu prostredníctvom kožených sedadiel, ktoré sa dajú elektricky nastaviť do požadovanej polohy až v 10 smeroch. Pamäťová funkcia* vráti nastavenie sedadla vodiča, vonkajších spätných zrkadiel a volantu do prednastavenej pozície.

LUXUSNÁ VOĽBA

LUXUSNÁ VOĽBA

Vyberte si z radu našich dokonale vytvorených obkladov elegantné drevo, moderný hliník alebo športové uhlíkové vlákna a semišový textilný poťah sedadiel alebo kožený poťah Windsor.

Na obrázku je zobrazená obrazovka voliteľného systému InControl Touch Pro

UROBTE SI MODEL XF SKUTOČNE VÁŠ

Vďaka širokej ponuke exteriérových a interiérových doplnkových prvkov určite vytvoríte model XF, ktorý sa dokonale hodí k vášmu štýlu a životnému štýlu.

PRESKÚMAJTE PRÍSLUŠENSTVO