Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar F-PACE

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

XF PORTFOLIO

Čerešnička na torte modelového radu XF oplýva luxusom a dokonalým spracovaním.
EMISIE CO2 v g/km

Od 104 pri manuálnej prevodovke
Od 109 pri automatickej prevodovke

SPOTREBA PALIVA v kombinovanom režime (l/100km)

Od 4,0 pri manuálnej prevodovke
Od 4,1 pri automatickej prevodovke

Model Portfolio je najluxusnejší model radu XF. Štýlový interiér skvelo dopĺňajú štandardné 18-palcové kolesá*. Vnútri nájdete materiály len tej najvyššej kvality, ktoré sú spracované s maximálnou pozornosťou venovanou detailom a celok tak tvorí interiér so špičkovým štýlom a komfortom.

Zostavte si tento model Objednajte sa na testovaciu jazdu

ELEGANTNÝ INTERIÉR

Vyjadrite svoj štýl prostredníctvom najširšej ponuky dostupnej v modelovom rade XF. Usaďte sa do vášho perfektného interiéru s prémiovým luxusom kožených sedadiel Windsor.

KOŽENÝ INTERIÉR WINDSOR

KOŽENÝ INTERIÉR WINDSOR

Koža Windsor je použitá na kanelovaných sedadlách modelu XF Portfolio a aj na palubnej doske. Táto mäkká koža s jemným zrnom ponúka tú najvyššiu možnú mieru komfortu. K dispozícii je päť rôznych farieb sedadiel.

SEDADLÁ NASTAVITEĽNÉ V 10 SMEROCH

SEDADLÁ NASTAVITEĽNÉ V 10 SMEROCH

Model XF Portfolio prináša vyššiu mieru luxusu a komfortu prostredníctvom kožených sedadiel, ktoré sa dajú elektricky nastaviť do požadovanej polohy až v 10 smeroch. Pamäťová funkcia* vráti nastavenie sedadla vodiča, vonkajších spätných zrkadiel a volantu do prednastavenej pozície.

LUXUSNÁ VOĽBA

LUXUSNÁ VOĽBA

Vyberte si z radu našich dokonale vytvorených obkladov elegantné drevo, moderný hliník alebo športové uhlíkové vlákna a semišový textilný poťah sedadiel alebo kožený poťah Windsor.

Na obrázku je zobrazená obrazovka voliteľného systému InControl Touch Pro

UROBTE SI MODEL XF SKUTOČNE VÁŠ

UROBTE SI MODEL XF SKUTOČNE VÁŠ

Vďaka širokej ponuke exteriérových a interiérových doplnkových prvkov určite vytvoríte model XF, ktorý sa dokonale hodí k vášmu štýlu a životnému štýlu.