Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

Prehrať

INTERIÉR

V interiéri modelu XF nájdete množstvo výnimočných luxusných prvkov a hojnosť priestoru.

MODERNÉ SPRACOVANIE

V interiéri modelu XF nájdete celý rad moderných, precízne opracovaných materiálov, ktoré prispievajú k výnimočnému komfortu a pocitu blahobytu.
Zostavte si svoj model

ZA VOLANTOM

ZA VOLANTOM

Po otvorení dverí vás za volant modelu XF pozve štartovacie tlačidlo s podsvietením pulzujúcim ako srdce, ktoré vytvára emocionálne prepojenie medzi vodičom a strojom. Jeho dvojité pulzovanie s frekvenciou 72 cyklov za minútu zodpovedá pulzu odpočívajúceho jaguára. Po stlačení štartovacieho tlačidla sa XF prebudí k životu. V dokonalej choreografii sa vetracie výduchy pootočia do otvoreného stavu, otočný volič prevodovky v modernom dizajne Satin Black* sa hladko vysunie a motor tlmene zavrčí - to všetko vo vás vyvolá túžbu vyraziť vpred.

*Len s automatickou prevodovkou.

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Kože a obkladové materiály sú starostlivo vyberané tak, aby všetky povrchy v interiéri modelu XF pôsobili na dotyk maximálne luxusne. Či už pri voľbe obloženia dáte prednosť uhlíkovým vláknam alebo dreveným dyhám, ktoré krásne ladia s koženými poťahmi, váš Jaguar XF bude vždy pôsobiť dokonale.

DIZAJNOVÉ DOPLNKY

DIZAJNOVÉ DOPLNKY

Jaguar XF prináša spojenie precízneho dielenského spracovania s modernými materiálmi v širokej ponuke vyhotovení interiéru. Jemné kože - vrátane exkluzívnej zrnitej kože Windsor - s dvojitým prešívaním, možno kombinovať s elegantnými obkladovými materiálmi a kvalitnými látkami v bohatej škále farieb.

PRISPÔSOBENIE

Model XF si môžete prispôsobiť podľa svojho vkusu. Pomôže vám v tom široký výber elegantných, moderných obkladových materiálov, kvalitných látok a koží v rôznych farebných kombináciách. Môžete si dokonca zvoliť vlastný nápis na osvetlených nástupných paneloch*.

*Voliteľný prvok.

Zostavte si svoj model
MIESTO NA ODDYCH

MIESTO NA ODDYCH

Interiér modelu XF vás bude rozmaznávať luxusom a úžasnou priestrannosťou. K výnimočnému komfortu cestujúcich prispieva aj veľkorysý priestor nad hlavou a v oblasti nôh. Atmosféru vylepšuje aj náladové osvetlenie interiéru, kým LED svetlá na čítanie poskytujú jasné, presne cielené osvetlenie.

VŽDY SVIEŽE OVZDUŠIE

XF Sportbrake ponúka ako voliteľný prvok výbavy nový ionizačný systém, ktorý zlepšuje kvalitu vzduchu. Skôr než začne vzduch cirkulovať v kabíne, prechádza cez ionizátor, ktorý v ňom neutralizuje zápachy, minimalizuje výskyt baktérií a znečisťujúcich látok. Vďaka tomu si cestujúci v interiéri môžu vychutnať príjemnejšie a zdravšie prostredie.

ZÁPLAVA SVETLA

Ešte viac prirodzeného svetla a vzdušnosti do interiéru prinesie pevná panoramatická strecha s presklenou plochou 1,6 m2, dostupná ako voliteľný prvok výbavy modelu XF Sportbrake. Ide o najväčšie jednodielne strešné okno v tejto triede vozidiel. Ako voliteľný prvok je k dispozícii aj gestami ovládaná záclonka strešného okna, ktorú môžete zastrieť alebo odostrieť iba mávnutím ruky bez toho, aby ste museli spustiť zrak z cesty.