Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar F-PACE

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

XE

Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy značka Jaguar vyrobila.
EMISIE CO2 v g/km

Od 99 pri manuálnej prevodovke
Od 106 pri automatickej prevodovke

SPOTREBA PALIVA v kombinovanom režime (l/100km)

Od 3,8 pri manuálnej prevodovke
Od 4,1 pri automatickej prevodovke

NOVÁ DEFINÍCIA ŠPORTOVÉHO SEDANU

Model XE každý hneď rozpozná ako Jaguar vďaka asertívnemu vzhľadu a agilným jazdným vlastnostiam. Pôsobí ako Jaguar, jazdí ako Jaguar – XE je Jaguar až do špiku kostí.

ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU

POKROKOVÁ JAZDNÁ DYNAMIKA

POKROKOVÁ JAZDNÁ DYNAMIKA

Model XE ponúka bezkonkurenčnú kultivovanosť a kvalitné jazdné vlastnosti značky Jaguar. Je vybavený množstvom sofistikovaných technológií vrátane technológie Adaptive Dynamics, zadného odpruženia Integral Link, vektorizácie krútiaceho momentu a brzdového systému novej generácie spoločnosti Jaguar.

Objavte zážitok z jazdy s modelom XE

DYNAMICKÉ PROPORCIE

Model XE vás okamžite upúta - odlišuje sa od konkurencie svojimi skvelými proporciami a čistými líniami, ktoré sú jadrom dizajnu značky Jaguar.

Preskúmajte dizajn modelu XE
EFEKTIVITA A VÝKON

EFEKTIVITA A VÝKON

Model XE má súčiniteľ odporu vzduchu Cd na úrovni 0,26, vďaka čomu preráža vzduch ešte lepšie a kultivovanejšie. K dispozícii je niekoľko motorov, ktoré uspokoja nároky pre každý typ jazdy – od zábavného preplňovaného motora V6, schopného vyvinúť rýchlosť až 250 km/h až po verziu s emisiami CO2 na neuveriteľnej úrovni len 99 g/km.

INCONTROL

INCONTROL

InControl je súprava našich pokročilých technológií, ktoré prepoja vás a váš model XE so svetom. Vyberte si jeden z dvoch multimediálnych systémov. InControl Touch, ktorý je dostupný pre každý model XE, alebo si zvoľte najnovší a výkonný multimediálny systém InControl Touch Pro*.

*Keďže systematicky dopĺňame špecifické funkcie systému InControl, prvky a ich dostupnosť budú závislé od jednotlivých trhov

PRESKÚMAJTE TECHNOLÓGIU VO VOZIDLE
XE: MÚDREJŠIA VOĽBA

XE: MÚDREJŠIA VOĽBA

Model XE je skutočné múdra voľba – ponúka inovačné a inteligentné technológie, ktoré znižujú náklady na prevádzku a umožňujú dosiahnuť nižšie skupinové tarify poistenia.

POSTAVTE SI SVOJ XE
XE PRE FIRMY

XE PRE FIRMY

Potreby firemných zákazníkov boli pri tvorbe modelu XE od začiatku na prvom mieste. Vozidlo sa vyznačuje veľmi nízkou mierou celkových nákladov na vlastníctvo, emisiami CO2 už od 99 g/km, spotrebou paliva na úrovni od 3,8 l/100 km a servisným intervalom 34 000km alebo 2 roky.

HODNOTENIE EURO NCAP NAJLEPŠIE V TEJTO TRIEDE

HODNOTENIE EURO NCAP NAJLEPŠIE V TEJTO TRIEDE

Model XE získal nielen maximálne hodnotenie 5 hviezdičiek v testoch bezpečnosti a je tak oficiálne najbezpečnejším vozidlom v obrovskej kategórii rodinných vozidiel, ale triumfoval aj v prestížnej súťaži Euro NCAP Best in Class Cars of 2015.

Najvyššiu úroveň bezpečnosti v tejto triede a maximálny počet 5 hviezdičiek v testoch Euro NCAP získal model XE na základe vynikajúcej miery ochrany v prípade nárazu, ktorá bodovala na popredných priečkach vo všetkých kategóriách, vrátane kategórie ochrany pasažierov a chodcov.

Model XE je vybavený množstvom prvkov aktívnej bezpečnosti vrátane funkcie autonómneho núdzového brzdenia, ktorá len podčiarkuje svetovú triedu bezpečnosti tohto vozidla.

Zistite viac
Vyberte si jeden z piatich modelov

Vyberte si jeden z piatich modelov

Nájdite si vlastnú rovnováhu v rade XE medzi úspornosťou, výkonom a luxusom.

Porovnajte modely XE

XE PURE

Duša modelu XE - výkon s orientáciou na vodiča a legendárnou kultivovanosťou značky Jaguar.

XE PRESTIGE

Vyššia miera luxusu a nádherne stvorený interiér z tých najlepších materiálov.

XE PORTFOLIO

Čerešnička na luxusnej torte modelového radu XE definovaná eleganciou a sofistikovanosťou.

XE R-SPORT

Asertívny športový štýl s externými športovými prvkami a sedadlami nastaviteľnými v ôsmich smeroch.

XE S

Nefalšovaný športový výkon zaručuje neuveriteľný preplňovaný motor V6 s objemom 3,0 litra a výkonom 340 koní.