Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

XE

MULTIMÉDIÁ MODELU XE

Rozsiahle multimediálne technológie a precízne skonštruované zvukové systémy modelu XE, od Wi-Fi po hi-fi, vás spoja s okolitým svetom, informujú a zabavia.

Zostavte si svoj model Chcem dostávať informácie

POD KONTROLOU

Ovládacím centrom modelu XE je dotykový displej InControl. Predstavuje centrálu, ktorá vám dáva kontrolu nad hlavnými funkciami vozidla vrátane audiosystému, klimatizácie a satelitnej navigácie. Taktiež umožňuje pripojenie telefónu, aby ste ostali v kontakte s okolím. 8-palcová dotyková obrazovka v stredovej konzole ponúka nové grafické rozhranie a rýchlu odozvu systému, ako aj gestá známe z tabletov a smartfónov, napríklad „priblíženie“ a „potiahnutie“. Pre ovládanie bez použitia rúk je model XE vybavený funkciou Jaguar Voice poskytujúcou hlasové ovládanie audiosystému, navigácie a pripojeného telefónu.

INCONTROL

Pomocou systému InControl je dostupná úplne nová séria produktov InControl modelu XE. Poskytujú najnovšie technológie, ktoré vás a vaše vozidlo prepoja s okolitým svetom.

INCONTROL PROTECT*

INCONTROL PROTECT*

Funkcia InControl Protect* obsahuje núdzové volanie SOS, ktoré v prípade krízovej situácie automaticky privedie na vašu pozíciu príslušné záchranné zložky. Taktiež poskytuje poruchovú službu Optimised Jaguar Assistance, ktorá umožňuje odoslanie vašej pozície a diagnostických údajov vozidla, aby ste na svojich cestách zažili čo najmenej zdržaní. Aplikácia Remote Essentials App vám umožňuje monitorovať váš model XE prostredníctvom smartfónu a skontrolovať stav paliva alebo zamknutie vozidla.

INCONTROL SECURE*

INCONTROL SECURE*

Funkcia InControl Secure* rozpozná akýkoľvek neoprávnený pohyb vášho vozidla XE, upozorní vás a nadviaže kontakt s príslušnými orgánmi v záujme určenia presnej polohy vozidla.

INCONTROL CONNECT*

INCONTROL CONNECT*

InControl Connect* zahŕňa funkciu Remote Premium. Poskytuje tak dodatočné funkcie aplikácie Remote Essentials App a umožňuje vám vozidlo vopred na diaľku vykúriť alebo vychladiť. Systém InControl Connect tiež obsahuje funkciu Jaguar InControl Apps. Jednoducho si na svoj smartfón nainštalujte aplikáciu Jaguar InControl Apps. Smartfón môžete následne pripojiť pomocou USB konektora a kompatibilné aplikácie môžete zobrazovať na dotykovom displeji na stredovej konzole.

WIFI HOTSPOT*

WIFI HOTSPOT*

Funkcia bezdrôtového prístupového bodu Wi-Fi Hotspot* poskytuje modelu XE výkonnú vonkajšiu anténu pre čo najsilnejší príjem mobilného a dátového signálu. Cestujúcim umožňuje pripojenie širokého rozsahu zariadení k informačno-zábavnému systému modelu XE a k internetu.

NA KONCERTE

Dva vynikajúce audiosystémy privádzajú zábavu v modeli XE k životu.

Audiosystém Jaguar prináša interiéru modelu XE akustický rozsah a výkon pomocou 6 reproduktorov, výkonu 80 W a 4 kanálov. Audiosystém vyššej špecifikácie, MeridianTM s výkonom 380 W bol navrhnutý špeciálne pre model XE v spolupráci s britskými zvukovými špecialistami zo spoločnosti Meridian. Poskytuje vynikajúcu reprodukciu zvuku prostredníctvom 12 kanálov a 11 reproduktorov vrátane subwoofera.

JAGUAR 80 W

Výkon 80 W, 6 reproduktorov, 4-kanálový zosilňovač, ekvalizér zvuku Audyssey MultEQ, dynamické ovládanie hlasitosti.

Systém je vybavený pokročilými technológiami, napríklad digitálnym spracovaním signálu (DSP), ktoré pomáhajú optimalizovať každý prvok systému. Vyspelý algoritmus Meridian Cabin Correction prispôsobuje pôžitok z hudby presne podľa akustiky interiéru vozidla.

JAGUAR 380 W

Výkon 380 W, 11 reproduktorov, 12-kanálový DSP zosilňovač triedy D, ekvalizér zvuku Audyssey MultEQ, dynamické ovládanie hlasitosti.