Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

XE S

Toto je skutočne ultimátny model XE, ktorý poháňa neuveriteľný preplňovaný zážihový motor V6 s objemom 3,0 litra a výkonom 380 koní.
EMISIE CO2 V KOMBINOVANOM REŽIME v g/km

Od 194 pri automatickej prevodovke

SPOTREBA PALIVA V KOMBINOVANOM REŽIME v l/100 km

Od 8,1 pri automatickej prevodovke

Toto je najlepší športový sedan z modelového radu XE. Spája v sebe unikátny preplňovaný motor V6 s objemom 3,0 l a výkonom 380 koní, ktorý sa používa aj v modeli F­TYPE, a karosériu športového sedanu XE – výsledkom je unikátna zmes výkonu a praktickosti.

Zostavte si tento model Objednajte sa na testovaciu jazdu

INTERIÉROVÝ ŠTÝL

Vytvorte si pomocou ôsmich farebných motívov, ôsmich typov obkladov a ozdôb perfektný interiér pre váš model XE.

EXTERIÉROVÝ BALÍK PRVKOV KAROSÉRIE „S“

EXTERIÉROVÝ BALÍK PRVKOV KAROSÉRIE „S“

Súprava prvkov karosérie „S“ je súčasťou štandardnej výbavy modelu XE S, vďaka čomu je jeho vzhľad rovnako odlišný ako jeho riadenie. Obsahuje nárazníky vo farbe karosérie, bočné prahy v lesklej čiernej farbe, zadný difúzor a zadný spojler v lesklej čiernej farbe.

MOTOR V6

MOTOR V6

Zážihový motor XE S je rovnaký, aký poháňa aj model F‐TYPE. Dvojité preplňovanie zabezpečuje kompaktnejšie rozmery – je namontované za svižnými líniami kapoty modelu XE. Má fenomenálny výkon 380 k a dokáže vystreliť model XE S z 0 na 100 km/h za cca 4,9 sekundy.

ŠPORTOVEJŠÍ INTERIÉR

ŠPORTOVEJŠÍ INTERIÉR

Športový nádych pokračuje v kabíne logom S na volante a kovových nástupných paneloch. Dynamický charakter modelu XE S skvelo dopĺňa interiérový obklad, ktorý je dostupný v rôznych prevedeniach – Dark Oak, Piano Black alebo Carbon Fibre.

TECHNICKÉ ÚDAJE XE S

Pozrite si technické údaje modelu Jaguar XE S.

ZOBRAZIŤ TECHNICKÉ ÚDAJE

PRISPÔSOBTE SI MODEL XE S

S pestrou paletou príslušenstva a voliteľných prvkov si môžete model XE S prispôsobiť tak, aby bol skutočne len váš.

PRESKÚMAJTE PRÍSLUŠENSTVO