Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

XE PURE

Samotná podstata modelu XE. Špičková technológia, výkon s orientáciou na vodiča, čistokrvná kultivovanosť značky Jaguar.
EMISIE CO2 V KOMBINOVANOM REŽIME v g/km

Od 99 pri manuálnej prevodovke
Od 106 pri automatickej prevodovke

SPOTREBA PALIVA V KOMBINOVANOM REŽIME v l/100 km

Od 4,2 pri manuálnej prevodovke
Od 4,7 pri automatickej prevodovke

XE Pure je dokonalou kombináciou – štýl športového sedanu s vhodnými proporciami, pokroková jazdná dynamika, úspornosť a výkon. Na výber je niekoľko motorov, automatická alebo manuálna prevodovka a možnosť pohonu zadnej nápravy alebo všetkých kolies – model XE Pure sa hodí pre každý životný štýl.

Zostavte si svoj model Objednajte sa na testovaciu jazdu

INTERIÉROVÝ ŠTÝL

Vytvorte si pomocou troch farebných motívov perfektný interiér pre váš model XE.

SKVELÝ DIZAJN

SKVELÝ DIZAJN

Od jedinečne tvarovanej kapoty až po tie veľmi známe zadné proporcie – stačí jeden pohľad na model XE Pure a viete, že to môže byť jedine Jaguar.

DYNAMICKÝ PODVOZOK

DYNAMICKÝ PODVOZOK

Model XE Pure reaguje živo a dynamicky, pričom vždy zachováva pohodlie počas jazdy. Sofistikované systémy zavesenia kolies vpredu a vzadu sú základným pilierom podvozku, ktorý sa vyznačuje špičkovou kombináciou športového charakteru a kultivovanosti.

ODĽAHČENÁ HLINÍKOVÁ ARCHITEKTÚRA

ODĽAHČENÁ HLINÍKOVÁ ARCHITEKTÚRA

Model XE Pure usporil hmotnosť bez kompromisov v oblasti tuhosti a preto sa jeho ohromne silná karoséria vyznačuje veľmi veľkou torznou tuhosťou čo podporuje presné riadenie. Pomáha dosiahnuť optimálnu distribúciu hmotnosti blížiacu sa k pomeru 50:50. Ľahká konštrukcia nielen znižuje spotrebu paliva a emisie CO2, ale zároveň modelovému radu XE umožňuje dosiahnuť všetko od emisií na úrovni 99 g/km až po maximálnu rýchlosť 250 km/h.

TECHNICKÉ ÚDAJE XE PURE

Pozrite si technické údaje modelu Jaguar XE Pure.

ZOBRAZIŤ TECHNICKÉ ÚDAJE

PRISPÔSOBTE SI MODEL XE PURE

S pestrou paletou príslušenstva a voliteľných prvkov si môžete model XE prispôsobiť tak, aby bol skutočne len váš.

PRESKÚMAJTE PRÍSLUŠENSTVO