Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

XE PRESTIGE

Model XE s výbavou Prestige dodáva slovu luxus nový význam a ponúka moderný priestor tvorený tými najlepšími materiálmi a dielenským spracovaním.
EMISIE CO2 V KOMBINOVANOM REŽIME v g/km

Od 99 pri manuálnej prevodovke
Od 106 pri automatickej prevodovke

SPOTREBA PALIVA V KOMBINOVANOM REŽIME v l/100 km

Od 4,2 pri manuálnej prevodovke
Od 4,7 pri automatickej prevodovke

Model XE s výbavou Prestige kladie dôraz na moderný luxus. Kožené sedadlá Grained a obkladové prvky z lešteného hliníku vyjadrujú moderný charakter automobilu a svedomitú pozornosť venovanú každému detailu. Vďaka pestrej ponuke motorov a prevodoviek, možnosti pohonu zadnej nápravy alebo všetkých kolies a množstvu doplnkov, si môžete stvoriť model XE s výbavou Prestige presne podľa vašich predstáv.

Zostavte si tento model Objednajte sa na testovaciu jazdu

INTERIÉROVÝ ŠTÝL

Vytvorte si pomocou troch farebných motívov, ôsmich typov obkladov a ozdôb perfektný interiér pre váš model XE.

KOŽENÉ SEDADLÁ GRAINED

KOŽENÉ SEDADLÁ GRAINED

Kožené sedadlá Grained vo výbave XE Prestige sú vybavené funkciou manuálneho nastavenia v 8 smeroch a elektricky ovládaným sklápaním.

KONTRASTNÉ ŠITIE

KONTRASTNÉ ŠITIE

Srdcom modelu XE Prestige je kvalita a špičkové dielenské spracovanie. Dvojité šitie je zárukou trvanlivosti a kontrastné šitie sa dá kombinovať s koženými sedadlami a dverovými obkladmi.

KOVOVÉ PODLAHOVÉ PLECHY

KOVOVÉ PODLAHOVÉ PLECHY

Štýlové kovové nástupné panely pomáhajú chrániť dverové prahy vášho modelu XE Prestige a zároveň zlepšujú vzhľad interiéru.

TECHNICKÉ ÚDAJE XE PRESTIGE

Pozrite si technické údaje modelu Jaguar XE Prestige.

ZOBRAZIŤ TECHNICKÉ ÚDAJE

PRISPÔSOBTE SI MODEL XE PRESTIGE

S pestrou paletou príslušenstva a voliteľných prvkov si môžete model XE Prestige prispôsobiť tak, aby bol skutočne len váš.

PRESKÚMAJTE PRÍSLUŠENSTVO