Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

XE

INTERIÉR MODELU XE

Usaďte sa do sedadiel s výborným vedením a ste pripravený na výkon. XE poskytuje divadlo plné zmyslov. Stlačte pulzujúce štartovacie tlačidlo a na modeloch vybavených automatickou prevodovkou sa pod vašou rukou zľahka vysunie precízne skonštruovaný ovládač radenia Jaguar. Predstavenie začína.

Zostavte si svoj model Chcem dostávať informácie

NADVIAŽTE SPOJENIE

S modelom XE sa stotožníte v momente, keď usadnete do sedadiel s výborným vedením – vo vozidle Jaguar sedíte nízko. Priamo pred vami sa nachádzajú dva veľké povedomé kruhové analógové ukazovatele a displej hlásení inšpirovaný modelom F-TYPE. To všetko v prehľadnom združenom prístroji. Uchopíte robustný športový volant. Ten tiež pochádza z modelu F-TYPE.

Vedľa sa nachádza vyvýšená stredová konzola, ktorá dáva pocit usadenia v kokpite. Stupňovitá prístrojová doska sa elegantne odkláňa a obsahuje najnovšiu technológiu dotykových displejov Jaguar. Stlačte štartovacie tlačidlo a XE sa prebudí. Vo vozidlách s automatickou prevodovkou sa voči vašej ruke vysunie otočný ovládač radenia. XE dáva pocit života.

STUPŇOVITÁ PRÍSTROJOVÁ DOSKA

STUPŇOVITÁ PRÍSTROJOVÁ DOSKA

Unikátna stupňovitá prístrojová doska modelu XE ladne prechádza smerom od vás a poskytuje vám pocit elegantnej priestrannosti. Ponúka sa v lesklej čiernej farbe alebo v moderných hliníkových a drevených obloženiach.

CHRÓMOVÉ BOČNÉ VETRACIE OTVORY

CHRÓMOVÉ BOČNÉ VETRACIE OTVORY

Bočné vetracie otvory s leštenou chrómovou úpravou sa nachádzajú na oboch koncoch prístrojovej dosky a prechádzajú do výplní dverí. Na väčšine modelov sú podsvietené zo zadnej strany a zdôrazňujú tým šírku kabíny modelu XE.

ÚLOŽNÉ PRIESTORY

ÚLOŽNÉ PRIESTORY

Vďaka premyslenému ergonomickému rozloženiu modelu XE môžete svoje slnečné okuliare uložiť do stropnej konzoly. Odkladacia priehradka pred radiacou pákou má ten správny rozmer pre smartfón. Pod lakťovou opierkou sa nachádza priestorná odkladacia schránka. Vo všetkých dverách sa dokonca nachádzajú držiaky na fľaše s objemom 500 ml.

NAJLEPŠIE MATERIÁLY

Kabínu modelu XE si môžete unikátne prispôsobiť na základe vlastných predstáv. Vy nám povedzte, ako si predstavujete svoj ideálny interiér a my vám poskytneme prémiové moderné materiály a precízne vyhotovenie. Ponuku farebných kombinácií dopĺňa jedenásť moderných obložení, ako aj vysokokvalitné látkové a kožené čalúnenie od velúru až po výrazne zrnité a jemné kože.

Naša koža pochádza od dodávateľov najlepších koží vo Veľkej Británii a Taliansku. Poskytuje tak prirodzený hmatový dojem s jemnosťou rukavíc. Dvojité prešívanie kože nielen zvyšuje odolnosť, ale zároveň ponúka kontrastné farby, ktoré zvýrazňujú luxus interiéru XE.

OBLOŽENIE A DEKORATÍVNE PRVKY

Vystúpte z radu alebo zapadnite. Svoju voľbu farby a materiálu interiéru doplňte pomocou ponuky obloženia a povrchových úprav od spoločnosti Jaguar. V závislosti od vašej voľby prinášajú klasický, športový alebo moderný vzhľad.

Ponuka zahŕňa dve špeciálne, štyri hliníkové a päť drevených obložení: lesklá čierna, brúsený hliník, eloxovaný hliník, reliéfny hliník, hliník so sieťovou štruktúrou, uhlíkové vlákna, matné jaseňové drevo, lesklé ebenové drevo s kresbou, sivé matné jaseňové drevo, sivé matné ebenové drevo s kresbou, matné drevo s jemnými líniami.