Logo jaguar mobile

XE

INTERIÉR MODELU XE

Usaďte sa do sedadiel s výborným vedením a ste pripravený na výkon. XE poskytuje divadlo plné zmyslov. Stlačte pulzujúce štartovacie tlačidlo a na modeloch vybavených automatickou prevodovkou sa pod vašou rukou zľahka vysunie precízne skonštruovaný ovládač radenia Jaguar. Predstavenie začína.

Zostavte si svoj model Chcem dostávať informácie

NADVIAŽTE SPOJENIE

S modelom XE sa stotožníte v momente, keď usadnete do sedadiel s výborným vedením – vo vozidle Jaguar sedíte nízko. Priamo pred vami sa nachádzajú dva veľké povedomé kruhové analógové ukazovatele a displej hlásení inšpirovaný modelom F-TYPE. To všetko v prehľadnom združenom prístroji. Uchopíte robustný športový volant. Ten tiež pochádza z modelu F-TYPE.

Vedľa sa nachádza vyvýšená stredová konzola, ktorá dáva pocit usadenia v kokpite. Stupňovitá prístrojová doska sa elegantne odkláňa a obsahuje najnovšiu technológiu dotykových displejov Jaguar. Stlačte štartovacie tlačidlo a XE sa prebudí. Vo vozidlách s automatickou prevodovkou sa voči vašej ruke vysunie otočný ovládač radenia. XE dáva pocit života.

STUPŇOVITÁ PRÍSTROJOVÁ DOSKA

STUPŇOVITÁ PRÍSTROJOVÁ DOSKA

Unikátna stupňovitá prístrojová doska modelu XE ladne prechádza smerom od vás a poskytuje vám pocit elegantnej priestrannosti. Ponúka sa v lesklej čiernej farbe alebo v moderných hliníkových a drevených obloženiach.

CHRÓMOVÉ BOČNÉ VETRACIE OTVORY

CHRÓMOVÉ BOČNÉ VETRACIE OTVORY

Bočné vetracie otvory s leštenou chrómovou úpravou sa nachádzajú na oboch koncoch prístrojovej dosky a prechádzajú do výplní dverí. Na väčšine modelov sú podsvietené zo zadnej strany a zdôrazňujú tým šírku kabíny modelu XE.

ÚLOŽNÉ PRIESTORY

ÚLOŽNÉ PRIESTORY

Vďaka premyslenému ergonomickému rozloženiu modelu XE môžete svoje slnečné okuliare uložiť do stropnej konzoly. Odkladacia priehradka pred radiacou pákou má ten správny rozmer pre smartfón. Pod lakťovou opierkou sa nachádza priestorná odkladacia schránka. Vo všetkých dverách sa dokonca nachádzajú držiaky na fľaše s objemom 500 ml.

NAJLEPŠIE MATERIÁLY

Kabínu modelu XE si môžete unikátne prispôsobiť na základe vlastných predstáv. Vy nám povedzte, ako si predstavujete svoj ideálny interiér a my vám poskytneme prémiové moderné materiály a precízne vyhotovenie. Ponuku farebných kombinácií dopĺňa jedenásť moderných obložení, ako aj vysokokvalitné látkové a kožené čalúnenie od velúru až po výrazne zrnité a jemné kože.

Naša koža pochádza od dodávateľov najlepších koží vo Veľkej Británii a Taliansku. Poskytuje tak prirodzený hmatový dojem s jemnosťou rukavíc. Dvojité prešívanie kože nielen zvyšuje odolnosť, ale zároveň ponúka kontrastné farby, ktoré zvýrazňujú luxus interiéru XE.

OBLOŽENIE A DEKORATÍVNE PRVKY

Vystúpte z radu alebo zapadnite. Svoju voľbu farby a materiálu interiéru doplňte pomocou ponuky obloženia a povrchových úprav od spoločnosti Jaguar. V závislosti od vašej voľby prinášajú klasický, športový alebo moderný vzhľad.

Ponuka zahŕňa dve špeciálne, štyri hliníkové a päť drevených obložení: lesklá čierna, brúsený hliník, eloxovaný hliník, reliéfny hliník, hliník so sieťovou štruktúrou, uhlíkové vlákna, matné jaseňové drevo, lesklé ebenové drevo s kresbou, sivé matné jaseňové drevo, sivé matné ebenové drevo s kresbou, matné drevo s jemnými líniami.