Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

Servis

ONLINE SERVISNÁ HISTÓRIA

UŽ ŽIADNY PAPIER

Záznamy o údržbe, hromadiace sa v podobe knižiek, ktoré musíte vyberať z príručnej priehradky alebo sa úplne stratia – to všetko je minulosť vďaka online servisnej histórii (OSH) automobilky Jaguar. Váš zmluvný partner Jaguar vám ochotne pomôže s vytvorením osobného online prístupu.

NEUSTÁLE AKTUÁLNE ÚDAJE

Pri plánovanej servisnej návšteve v autorizovanom servise Jaguar sa uskutočnené práce automaticky zaznamenajú do servisnej histórie vášho vozidla Jaguar. Vďaka tomu bude vaša osobná história vozidla vždy aktuálna.

MIMORIADNE DOBRÝ POCIT

Vaše servisné záznamy sú bezpečne uložené a neustále prístupné u vášho zmluvného partnera Jaguar. Ten môže v budúcnosti preveriť, či sa blíži, resp. kedy vyprší termín plánovanej údržby. Navyše môžete v priebehu niekoľkých sekúnd získať informácie o tom, keby ste v minulosti navštívili servis.

KVALITA, NA KTORÚ SA MÔŽETE SPOĽAHNÚŤ

V našich dielňach sa staráme o to, aby ste svoje vozidlo mohli využívať na maximum – a to dlhé roky. Vďaka vykonávaniu pravidelných servisných prehliadok je možné dlhodobo zabezpečiť výkonnosť vášho vozidla Jaguar, ako aj platnosť vašej záruky.

VÝHODY NA PRVÝ POHĽAD

– ISTOTA JE ISTOTA
Aby sa zabránilo tomu, že sa niektoré úkony nevykonanú, resp. že sa vykonajú dvakrát, ukladajú sa do online servisnej histórie vášho vozidla Jaguar aj iné servisné úkony bez ohľadu na to, ktorého partnera Jaguar navštívite. Ďalšiu výhodou je, že už nemôžete stratiť servisnú knižku.

– AKTUÁLNA
Jediným kliknutím môžete vy alebo váš partner Jaguar kedykoľvek online zistiť termín nasledujúcej údržby vášho vozidla Jaguar.

– PREHĽADNÁ
Evidujú sa aj záznamy o údržbe vykonanej v minulosti – pre prípad, že bude potrebné vykonať práce, na ktoré sa vzťahuje záruka – vďaka tomu už nebudete musieť predkladať servisnú knižku.

– STÁLE DOSTUPNÁ
Po registrácii získate neustály online prístup ku kompletnej servisnej histórii svojho vozidla Jaguar.

VYHĽADAŤ PREDAJCU