Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE

  Už čoskoro, prvé kompaktné SUV značky Jaguar.


 • Jaguar F-PACE

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

XF

NOVÝ XF SPORTBRAKE

Čoskoro príde.Nový model XF Sportbrake vychádza z oceneného dizajnu a vlastností modelu Jaguar XF, takže získal bezkonkurenčnú praktickosť a všestrannosť.

INFORMUJTE MA

O VŠETKOM ROZHODUJÚ LÍNIE

Pozrite sa, ako si Ian Callum zo spoločnosti Jaguar porovnáva dizajnérske poznámky s Neilom Stubleym, hlavným správcom trávnatých kurtov tenisového klubu All England Lawn Tennis Club. Prečo? Pretože línie znamenajú v tomto svete všetko. Rozhodujú o osude našich vozidiel Jaguar a dokážu ovplyvniť osudy najväčších svetových športových šampiónov.

PRESKÚMAJTE MODEL XF