Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

ZOZNÁMTE SA S TÍMOM

Náš tím zdieľa jednotnú víziu – a tá je v centre pozornosti na stupňoch víťazov Formuly E po celom svete.

TÍM, KTORÝ STOJÍ ZA TÍMOM

V deň pretekov síce sedia za volantom len dvaja ľudia, ale na tom, aby dosiahli optimálny výkon, pracuje nepretržite v zákulisí celá armáda konštruktérov, mechanikov a analytikov.

Adam Carroll

Adam Carroll

Britský pretekár Adam Carroll sa prvý raz dostal do povedomia ako skúšobný pilot tímu BAR-Honda F1. Dnes má na svojom konte titul majstra sveta série A1GP, päť víťazstiev v sérii GP2 a úspechy na nedávnych majstrovstvách sveta vo vytrvalostných pretekoch (World Endurance Series) a legendárnych európskych pretekoch 24 hodín Le Mans. Dnes už upiera svoj zrak na stupne víťazov Formuly E.
PILOT TWITTER

MITCH EVANS

MITCH EVANS

Novozélanďan Mitch Evans súťažil na pretekoch motokár od svojich šiestich rokov a ako 16-ročný vyhral novozélandskú Grand Prix. V roku 2012 ako 21-ročný pod vedením Marka Webbera z F1 vyhral sériu GP3, v roku 2015 skončil druhý v triede na pretekoch Le Mans a v súčasnosti pôsobí ako navigátor v sérii GP2.

PILOT TWITTER

JAMES BARCLAY - RIADITEĽ TÍMU

„S motoristickým športom som vyrastal, od malička som ho sledoval a zúčastňoval sa na pretekoch. Je pre mňa obrovskou cťou reprezentovať značku ako Jaguar, ktorá má za sebou taký úspech a históriu, a vstúpiť spolu s ňou do jej ďalšej kapitoly na trati.“

ZAPOJTE SA

CRAIG WILSON - RIADITEĽ PRETEKOV

„Osobne spolupracujem so značkou Jaguar už takmer 30 rokov. Takže pracovať s nimi znova, a na takom vzrušujúcom programe, je úžasné.“

ZAPOJTE SA

NICK ROGERS TECHNICKÝ RIADITEĽ SKUPINY JLR

„Úspech spočíva v inšpirovaní mladých jednotlivcov, aby posúvali hranice a rozvíjali nové spôsoby dobývania tohto uhlíkového sveta, v ktorom žijeme.“

ZAPOJTE SA