Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

Jaguar Racing

I-TYPEI-TYPE je výkonný, no pritom obratný plnoelektrický pretekársky automobil, ktorý dokáže zrýchliť z nuly na 100 km/h za 2,9 sekundy. I-TYPE je postavený tak, aby zvládol krivolaké zákruty a nepredvídateľné povrchy mestských okruhov Formuly E pri rýchlostiach až 225 km/h. Jeho motor s výkonom 200 kW (270 k) je optimalizovaný tak, aby zabezpečoval dokonalú vyváženosť výkonu a účinnosti. Dodáva okamžitý krútiaci moment a používa sa aj na rekuperáciu energie pri brzdení, ktorá sa následne vracia do akumulátora, a predlžuje tak dojazd vozidla.

POZRITE SI GALÉRIU

DOKONALOSŤ A VÝKON VYŽADUJÚ ČAS

Tisíce hodín ľudskej práce si vyžiadal vývoj modelu I-TYPE, a to sme ešte len začali. Naše časové video, ktoré sme nakrúcali vyše mesiaca, zachytáva len časť tohto neskutočného úsilia.

I-TYPE, SPUSTITE MOTOR

Tím Panasonic Jaguar Racing postavil pre model I-TYPE svoj vlastný pohon, ktorý nepodlieha trendom. Pozrite sa, ako ho náš špičkový tím inžinierov prvý raz spustil.