Logo jaguar mobile

Jaguar Racing

JAGUAR ELEKTRIFIKUJE

Vitajte v tíme Panasonic Jaguar Racing. Sme späť a elektrifikujeme trať. Chceme priniesť vzrušenie a napätie a zároveň byť lídrom na ceste k našej elektrickej budúcnosti. Využívanie skúseností z pretekov máme v krvi a na svetobežníckej scéne Formuly E budeme posúvať náš tím, naše technológie a naše najbláznivejšie túžby až po samotné hranice možností.

ZOZNÁMTE SA S TÍMOM

Naši špičkoví piloti, inžinieri a konštruktéri majú spoločný hlad po úspechu, ktorému sa vyrovná už len ich talent, húževnatosť a štýl.

PREDSTAVUJEME I-TYPE

Model I-TYPE poháňa zákazkové elektrické hnacie ústrojenstvo priskrutkované k ultraľahkému plástovému podvozku z uhlíkových vlákien, s ktorým vytlačí až 200 kW (270 k) výkonu. Okrem toho sa vyznačuje presným ovládaním a pôsobivým zrýchlením, takže môže úspešne vyraziť na vražedné mestské okruhy Formuly E.

PRESKÚMAJTE VOZIDLO

SME PRIPRAVENÍ NA PRETEKY, A VY?

Vzrušenie z pretekov nie je nič bez burácania davov. A vy teraz môžete vôbec po prvý raz byť viac než len divákmi. Pomocou hlasovania FanBoost sa môžete zapojiť do pretekov a pohnať cez čiaru svojho obľúbeného pilota tímu Jaguar priamo zo svojho smartfónu.

ČO JE TO FANBOOST?

ČO JE TO FORMULA E?

Formula E sú prvé majstrovstvá sveta jednomiestnych plnoelektrických automobilov, ktoré sa konajú v sérii 14 pretekov na 12 vzrušujúcich mestských okruhoch na piatich kontinentoch. Tím Panasonic Jaguar Racing vstúpi do súťaže Formuly E na začiatku 3. sezóny (v októbri 2016).

PRETEKY FORMULA E

Tím Panasonic Jaguar Racing spolu so svojimi partnermi zdieľa spoločnú víziu: spolupracovať, učiť sa, víťaziť. Vzájomnou spoluprácou na tejto hranici technológií vidíme elektrickú budúcnosť.

NAŠI PARTNERI