Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

POCIT BEZPEČIA A ISTOTY

Jaguar Care je zákaznícky program učený pre majiteľov nových modelov Jaguar. Počas troch rokov ponúka záruku výrobcu na vozidlo a bezplatné pravidelné servisné prehliadky bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov.

SERVIS 3 ROKY

Počas troch rokov od prvej registrácie vozidla Vám bez akýchkoľvek dodatočných nákladov zabezpečíme pravidelné servisné prehliadky bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov u našich autorizovaných predajcov*.

ZÍSKAJTE VIAC INFORMÁCIÍ

ZÁRUKA 3 ROKY

Záruka výrobcu počas 3 rokov umožní jazdu s pocitom dokonalej istoty.

ZÍSKAJTE VIAC INFORMÁCIÍ

ZÁRUKA PRI CESTOVANÍ

Jaguar Care obsahuje aj 24/7 asistenčnú službu určenú majiteľom vozidiel Jaguar. Tento komplexný asistenčný program je zárukou pomoci v núdzových situáciách, ktoré môžu vodiča stretnúť, od straty mobility v dôsledku poruchy alebo nehody až po menšie nepríjemnosti, ako napríklad defekt. V prípade potreby volajte +421 2 321 01 078.

* Ponuka neobsahuje opravy alebo výmenu dielcov v prípade ich opotrebenia alebo poškodenia nad rámec normálnych pravidelných servisných prehliadok odporúčaných výrobcom.

XE

Najmodernejší, najhospodárnejší a najkultivovanejší športový sedan, aký sme kedy vyrobili.

OBJAVTE JAGUAR XE
NOVÝ XF

NOVÝ XF

Tento dynamický sedan vo Vás vyvolá nadšenie svojim bezkonkurenčným výkonom v kombinácii s maximálnou ekonomikou jazdy.

XJ

Mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu.

OBJAVTE XJ