Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

VLOŽENIE SIM KARTY

VLOŽENIE SIM KARTY

Aby ste aktivovali funkcie pripojenia vozidla, vložte SIM kartu s vhodným dátovým paušálom. Možno ju budete musieť vyžiadať od svojho poskytovateľa mobilných služieb.

VLOŽENIE SIM KARTY

VLOŽENIE SIM KARTY

KROK 1
V závislosti od vášho informačno-zábavného systému by mala mať SIM karta veľkosť:
• InControl Touch Pro: Micro SIM
• InControl Touch/Touch Plus: Štandardná SIM karta

KROK 2
Skontrolujte, či je SIM karta úplne vložená so zlatými kontaktmi smerom hore a krátkou stranou smerom von. Keď je karta SIM karta vložená správne, nemala by vytŕčať z otvoru.

WI-FI HOTSPOT

Zobrazte nastavenia pripojenia vášho auta z ponuky všeobecného nastavenia auta. Ak chcete zapnúť Wi-Fi hotspot, posuňte tlačidlo Hotspot smerom doprava do polohy ON (zapnuté).

Kliknutím na tlačidlo Hotspot settings (nastavenia hotspotu)zobrazíte heslo požadované pre prístup k Wi-Fi hotspotu v aute.

Zobraziť Wi-Fi hotspot

PODPORA PRE JAGUAR INCONTROL

WI-FI HOTSPOT

Funkcia Wi-Fi hotspot prináša do vášho vozidla 3G Wi-Fi hotspot, aby cestujúci mohli na internet pripojiť až 8 zariadení.

POMOC SO SYSTÉMOM INCONTROL

S radosťou vám pomôžeme s akýmikoľvek problémami alebo vám povieme podrobnosti o systéme Jaguar InControl.

ČASTÉ OTÁZKY

Zistite podrobnosti o aplikáciách a funkciách InControl.

Pri zavádzaní systému InControl môžu byť niektoré uvedené funkcie voliteľné a závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. Dostupnosť a úplné podmienky vo vašej krajine vám poskytne miestny predajca Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách.