Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

SYSTÉM INCONTROL APPS

INŠTALÁCIA INCONTROL APPS

KROK 1

Aplikácia InControl Apps je k dispozícii pre väčšinu smartfónov so systémom Android a Apple iOS. Skontrolujte, či sú vaše zariadenia kompatibilné.

KROK 2

Na svoj smartfón si prevezmite a nainštalujte spúšťač InControl Apps. Po úspešnom dokončení spustite aplikáciu.

KROK 3

Zobrazí sa výzva, aby ste postupovali podľa stručného automatického nastavenia a dokončili proces. Teraz môžete pripojiť svoj smartfón k vozidlu pomocou aplikácií InControl Apps.

PRIPOJENIE SMARTFÓNU K VOZIDLU POMOCOU APLIKÁCIÍ INCONTROL APPS

KROK 1 LEN ZARIADENIA SO SYSTÉMOM ANDROID

V prípade zariadení so systémom Android: smartfón najprv spárujte a pripojte k automobilu pomocou technológie Jaguar Bluetooth (potrebné kvôli telefonovaniu a prenášaniu zvuku). Tento krok sa nevyžaduje pre zariadenia so systémom iOS.

KROK 2

Presvedčte sa, že je vaše zariadenie odblokované a nie sú zatvorené kryty displeja alebo puzdrá (niektoré môžu po zatvorení automaticky zablokovať telefón).

KROK 3

Pomocou prepojovacieho USB kábla, ktorý bol v balení telefónu, pripojte telefón k USB portu vo vozidle.

KROK 4

Ak používate iPhone a aplikácia InControl Apps ešte nie je spustená, zobrazí sa výzva na spustenie aplikácie. Ak používate telefón so systémom Android, môžete po zobrazení výzvy vybrať možnosť Always Allow (vždy povoliť), aby sa v budúcnosti nezobrazovali žiadne výzvy.

KROK 5

Na dotykovom displeji zvoľte možnosť InControl Apps. So systémom InControl Apps možno používať iba aplikácie, ktoré boli schválené spoločnosťou Jaguar. Niektoré z týchto aplikácií môžu vyžadovať predplatné.

KROK 6

Systém vás vyzve, aby ste na dotykovom displeji zvolili možnosť View (zobraziť) (aplikácie bez zvuku) alebo View and Listen (zobraziť a počúvať) (aplikácie s prehrávaním zvuku, napríklad na prehrávanie hudby a telefonické hovory).

BEZPEČNOSTNÉ AKTUALIZÁCIE PRE APPLE IOS

Ako súčasť najnovších bezpečnostných aktualizácií v systéme iOS 9 a novších systém InControl Apps teraz vyžaduje krátky schvaľovací krok, ktorý umožní spustiť všetky kompatibilné aplikácie vo vašom vozidle. Bližšie informácie nájdete v časti Bezpečnostné aktualizácie v sekcii častými otázkami o systéme InControl Connect.

NOVÉ BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE

Všimnite si, že aplikácie, ktoré vyžadujú povolenie, sú zobrazené nasivo a nemožno ich použiť, kým nedokončíte tento proces.

UDELENIE POVOLENÍ

Na dotykovom displeji vo vašom vozidle Jaguar vyberte sivú aplikáciu, ktorú chcete spustiť a postupujte podľa pokynov naľavo. Počas procesu sa zobrazia dve výzvy, aby ste udelili povolenie na svojom smartfóne. Tento proces je potrebné vykonať len raz pre každú aplikáciu.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

V smartfóne nemusí byť najnovší softvér. Ak chcete skontrolovať, či je k dispozícii aktualizácia, prejdite do ponuky Settings (nastavenia) na smartfóne.

PODPORA PRE JAGUAR INCONTROL

SYSTÉM INCONTROL APPS

Systém InControl Apps predstavuje interaktívnu súpravu aplikácií optimalizovaných pre vozidlá, ktoré umožňujú prehrávanie multimédií, služby založené na cloudových a lokálnych službách a ďalšie - cez USB port.

POMOC SO SYSTÉMOM INCONTROL

S radosťou vám pomôžeme s akýmikoľvek problémami alebo vám povieme podrobnosti o systéme Jaguar InControl.

ČASTÉ OTÁZKY

Zistite podrobnosti o aplikáciách a funkciách InControl.

Ak chcete používať aplikácie schválené spoločnosťou Jaguar na dotykovom displeji vášho auta, pri objednávaní nového modelu Jaguar si zvoľte systém InControl Apps. Vyžaduje sa jednorazová platba, pričom hardvérové prvky je možné namontovať iba vo výrobe. Aplikácie InControl určené pre smartfón sú k dispozícii bezplatne na portáli Google Play aj v Apple App Store. Niektoré aplikácie od iných výrobcov môžu vyžadovať nákup alebo predplatné. Po pripojení k vášmu smartfónu môžete systém InControl Apps ovládať pomocou dotykového displeja v modeli Jaguar.

KONTROLA KOMPATIBILITY INŠTALÁCIA INCONTROL APPS
Pri zavádzaní systému InControl môžu byť niektoré uvedené funkcie voliteľné a závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. Dostupnosť a úplné podmienky vo vašej krajine vám poskytne miestny predajca Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách.