Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

ČASTÉ OTÁZKY O FUNKCII SECURE

Otvoriť všetko
Zatvoriť všetko
General

Q: Čo je to systém zabezpečenia vozidla (Secure Tracker) a ako pracuje?

A: Secure Tracker značky Jaguar Land Rover ponúka sledovanie ukradnutých vozidiel kategórie Thatcham 6. Tento systém používa sledovaciu technológiu, aby vás upozornil, keď je s vaším vozidlom manipulované, alebo sa s ním neoprávnene hýbe. Vaše vozidlo upozorní sledovacie stredisko Jaguar InControl, ktoré vás bude kontaktovať, aby si overilo, či vaše vozidlo bolo alebo nebolo ukradnuté.Q: Pomôže mi systém Secure Tracker znížiť platbu za poistku?

A: Secure Tracker je v súlade s kategóriou Thatcham 6. Ak máte aktivovaný tento systém, môže vás to oprávňovať k získaniu zľavy na poistnej platbe.Q: Čo sa stane v prípade, že mám systém Secure Tracker a moje vozidlo je ukradnuté?

A: V prípade, že s vašim vozidlom bolo neoprávnene manipulované, sledovacie centrum Jaguar InControl vás okamžite upozorní a bude spolupracovať s políciou na určení presnej polohy vášho vozidla.


Ak ste presvedčený, že vaše vozidlo bolo ukradnuté, zavolajte sledovacie stredisko Jaguar InControl priamo z vašej aplikácie diaľkového ovládania InControl na smartfóne, alebo cez telefónne číslo, ktoré môžete nájsť v sekcii pre vlastníkov systému InControl na stránke www.jaguar.com

Q: Čo sa stane v prípade, že mám systém Secure Tracker a moje vozidlo je odťahované?

A: Ak viete o tom, že vaše vozidlo má byť prepravované (napr. odťahované alebo prevážané na vlaku alebo trajekte) a ak máte platné predplatné systému zabezpečenia Secure Tracker, zaistite aby bola spustená funkcia režimu prevozu (Transport Mode). Po aktivácii bude režim prevozu aktívny iba po dobu 10 hodín a automaticky sa po tejto dobe skončí. Ak má byť vaše vozidlo transportované dlhšie než 10 hodín, zaistite aby bol režim prevozu znovu aktivovaný. V prípade, že neaktivujete režim prevozu a vaše vozidlo je transportované, dostanete sledovacie stredisko Jaguar InControl vám oznámi, že vaše vozidlo bolo ukradnuté.

Q: Môžem oznámiť krádež môjho vozidla keď som za hranicami v Európe?

A: Ak je vaše vozidlo ukradnuté pri ceste v niektorej z nižšie uvedených krajín, mali by ste kontaktovať sledovacie stredisko InControl. Postup je rovnaký ako keby ste boli v svojej domovskej krajine.


Systém zabezpečenia vozidla (Secure Tracker) je k dispozícii v krajine, kde ste zaplatili za služby systému InControl Services ako aj v nasledujúcich krajinách: Andora, Rakúsko, Belgicko, Bosna, Bulharsko, Chorvátsko, Cyprus, Česká Republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Grécko, Maďarsko, Írsko, Taliansko, Lotyšsko, Litva, Luxembursko, Malta, Monako, Holandsko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, San Marino, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Lichtenštajnsko, Turecko, Veľká Británia a Vatikán.

Q: Čo to je režim prevozu? (Transport Mode)

A: Režim prevozu súvisí so systémom zabezpečenia vozidla a umožňuje vám naložiť vaše vozidlo na ťahač, vlak alebo odtiahnuť bez toho, aby bol spustený alarm o ukradnutí vozidla. Režim prevozu sa môže aktivovať z aplikácie na smartfóne alebo na webovej stránke My Jaguar InControl.


Keď je tento režim zapnutý, vozidlo po dobu 10 hodín nevyšle automatické oznámenie o krádeži keď sa pohybuje bez zapnutého motora. Všetky ostatné automatické alarmy o krádeži, ako napríklad odpojenie batérie, rozbitie okna, atď. zostávajú aktívne.

V prípade že máte systém zabezpečenia vozidla, zobrazí sa režim prevozu na aplikácii na smartfóne alebo na webovej stránke My Jaguar InControl.

Q: Čo je to režim servisu (Service Mode)?

A: Režim servisu súvisí so systémom zabezpečenia vozidla a musí byť zapnutý, keď sa vaše vozidlo dáva do servisu, aby sa zabránilo vygenerovaniu hlásenia o krádeži vozidla. Režim servisu sa aktivuje z aplikácie na smartfóne alebo z webovej stránky My Jaguar InControl. Keď je tento režim zapnutý, vozidlo nebude po dobu 10 hodín automaticky odosielať hlásenie o krádeži keď zistí udalosť indikujúcu krádež, ako napríklad pohyb vozidla s vypnutým motorom, odpojenie batérie, spustenie zvukového alarmu a pod. V prípade že máte systém zabezpečenia vozidla, zobrazí sa režim servisu iba na aplikácii na smartfóne alebo na webovej stránke My Jaguar InControl.