Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

ČO JE TO JAGUAR INCONTROL?

INCONTROL JE RAD SLUŽIEB A APLIKÁCIÍ, KTORÉ VÁS SPÁJAJÚ S VAŠÍM VOZIDLOM A ZÁROVEŇ BEZ PROBLÉMOV A BEZPEČNE AJ SO SVETOM NAOKOLO.

Systém InControl presne naviguje, udržiava pripojenie a zábavu. Ak je to potrebné, zavolá pomoc a ešte viac. Srdcom je procesor Intel Multi-Core s vysokorýchlostnou ethernetovou sieťou a ovládanie prebieha cez dotykový displej, rovnako ako tablet. Vďaka funkcii diaľkového ovládania môžete svoj Jaguar ovládať z ľubovoľného miesta na svete. S asistenčnými systémami vodiča si užijete výkon svojho modelu Jaguar pri parkovaní v meste alebo počas jazdy na ceste.

INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM INCONTROL

S naším najmodernejším systémom zábavy vo vozidle sa budete baviť, zatiaľ čo navigačný systém vás dovedie do cieľa - od dverí k dverám. Systémy Touch a Touch Pro sú navrhnuté tak, aby jazda bola bezpečnejšia a zábavnejšia. Ide o naše doteraz najpokročilejšie informačno-zábavné systémy do vozidla. Pripojte svoj smartfón a využívajte aplikácie.

Zistite viac

Zistite viac
AUDIOSYSTÉMY MERIDIAN™

AUDIOSYSTÉMY MERIDIAN™

Vďaka skvelej technológii od spoločnosti Meridian si hudbu podľa svojho výberu vychutnáte s väčšou jasnosťou a čistotou viac ako kedykoľvek predtým. Na výber sú tri audiosystémy Meridian. Meridian Sound System, ktorý je k dispozícii pre systém Touch alebo Touch Pro, Meridian Surround Sound System, ktorý je k dispozícii pre systém Touch Pro alebo Meridian Signature Sound System, ktorý ponúka dokonalý pôžitok.

KONEKTIVITA SYSTÉMU INCONTROL

V interiéri modelu Jaguar sa s balíčkami výbavy Connect a Connect Pro pripoja všetci jednoducho a užijú si skvelý pôžitok. Svoj Jaguar môžete ovládať aj na diaľku pomocou služby Remote Essentials alebo Remote Premium. A môžete si vybrať dodatočnú službu Protect a Secure Tracker, aby ste boli so svojím modelom Jaguar v bezpečí.

Zistite viac

ASISTENČNÉ SYSTÉMY VODIČA INCONTROL

S asistenčnými systémami vodiča InControl sa budete cítiť bezpečnejšie na ceste aj pri parkovaní. S parkovacím asistentom minimalizujete riziko malých nárazov a škrabancov pri parkovaní v úzkych mestských uličkách. Funkcie vám pomôžu sledovať cestu, upozornia vás na nehody a nebezpečenstvo a aj v prípade, ak poklesne vaša koncentrácia.

Zistite viac

Pri zavádzaní systému InControl môžu byť niektoré uvedené funkcie voliteľné a závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. Dostupnosť a úplné podmienky vo vašej krajine vám poskytne miestny predajca Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách.