Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

SECURE TRACKER

Aplikácia InControl Secure je bezpečný nástroj na sledovanie odcudzeného vozidla, ktoré chráni váš Jaguar viac ako kedykoľvek predtým, takže môžete kľudnejšie spať.

• Aplikácia InControl Secure pomáha vyhľadať vaše vozidlo Jaguar v prípade krádeže

SECURE

SECURE

Ak sa niekto vláme do vášho modelu Jaguar - alebo ho neoprávnene odtiahne - s aplikáciou Secure Tracker budete o krok napred. Dostanete upozornenie a v prípade potreby sa zaznamená pohyb vášho modelu Jaguar. Centrum sledovania odcudzených vozidiel InControl vám následne pomôže čo najskôr získať vaše auto späť.

Dokonca aj vtedy, keď váš Jaguar odcudzia s kľúčmi vo vnútri, môžete prostredníctvom kontaktného centra sledovania odcudzených vozidiel a aplikácie InControl Remote aktivovať systém sledovania vozidla.

SECURE

THEFT ALERT

Aplikácia Secure Tracker je technológia oznámenia o krádeži, ktorá sa aktivuje po vypnutí poplašného systému vozidla. V takom prípade sa do centra sledovania odcudzených vozidiel odošle upozornenie a ozve sa vám operátor. Upozornenia sa zobrazia aj v aplikácii Remote na smartfóne a na webovej lokalite InControl s odporúčaním, aby ste kontaktovali sledovací tím.

Návrat ku konektivite systému incontrol Prezrieť príručku používateľa

Pri zavádzaní systému InControl môžu byť niektoré uvedené funkcie voliteľné a závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. Dostupnosť a úplné podmienky vo vašej krajine vám poskytne miestny predajca Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách.