Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

REMOTE ESSENTIALS A REMOTE PREMIUM

REMOTE ESSENTIALS A REMOTE PREMIUM

Služby Remote Essentials a Remote Premium vám umožňujú komunikovať s vozidlom Jaguar z ľubovoľného miesta na svete pomocou dátového pripojenia a aplikácie InControl, pričom sú kompatibilné s väčšinou smartfónov so systémom Android aj Apple iOS.

Ak sa rozhodnete pre službu Remote Essentials alebo Remote Premium, budete môcť v telefóne prezerať informácie o stave vášho modelu Jaguar a zároveň s ním komunikovať na diaľku.

• Zobrazenie údajov o vozidle na diaľku - od množstva paliva, stav dverí a okien až po informácie o stave vozidla
• Sledujte náklady prostredníctvom funkcie Histórie jázd
• Nastavte ideálnu teplotu v kabíne pomocou funkcie diaľkového ovládania klimatizácie
• Vyhľadajte rýchlo svoj model Jaguar na preplnenom parkovisku pomocou funkcie pípnutia a zablikania na diaľku
• Zabezpečte svoje auto na diaľku pomocou funkcie zamknutia a odomknutia na diaľku

V závislosti od zvolenej výbavy môžete pomocou týchto služieb zamknúť/odomknúť dvere, na diaľku vopred vykúriť/vychladiť vozidlo pomocou klimatizácie*, vyhľadať svoj Jaguar rýchlejšie pomocou funkcie pípnutia a zablikania a ďalšie.

Služba Remote Essentials je takmer vždy súčasťou štandardnej výbavy, ale informujte sa u predajcu. Služba Remote Premium je súčasťou výbavy Connect alebo Connect Pro. Budete sa musieť rozhodnúť, či si chcete kúpiť službu Remote Premium ako súčasť balíka pripojenia.

Obe služby Remote Essentials a Remote Premium obsahujú:


INFORMÁCIE O STAVE VOZIDLA

Skontrolujte aktuálne množstvo paliva a dojazdovú vzdialenosť a stav dverí, okien a zámkov. Pozrite sa na miesto, kde ste svoj Jaguar zaparkovali naposledy a vyhľadajte k nemu pešiu cestu späť.

UPOZORNENIA NA ÚDRŽBU VOZIDLA

Budete môcť zobraziť problémové položky údržby - napríklad nízku hladinu rôznych kvapalín - a poradiť sa ako ďalej.

HISTÓRIA JÁZD

Táto voliteľná funkcia umožňuje automaticky zaznamenať históriu jázd vrátane štatistických údajov trasy a najazdených kilometrov. Tieto informácie je možné exportovať vo formáte Excel a odoslať e-mailom kvôli sledovaniu nákladov.

OVLÁDANIE KLIMATIZÁCIE NA DIAĽKU

Pripravte si svoj Jaguar vopred a nastavte teplotu, aby ste sa vy aj všetci cestujúci cítili pohodlne od okamihu nastúpenia dovnútra. Klimatizácia funguje po diaľkovom spustení motora.*

PÍPNUTIE A ZABLIKANIE NA DIAĽKU

Táto funkcia zapne výstražné svetlá, stretávacie svetlá a zvukovú výstrahu, aby ste ľahšie našli svoj Jaguar na preplnenom parkovisku.

ZAMKNUTIE A ODOMKNUTIE NA DIAĽKU

Jedným klepnutím na tlačidlo môžete na diaľku zamknúť alebo odomknúť dvere. Jednoducho stlačte tlačidlo zamykania na obrazovke Vehicle Security (zabezpečenie vozidla) v aplikácii InControl Remote Smartphone, aby ste zamkli dvere systémom jednoduchého zamykania, aktivovali poplašný systém, sklopili vonkajšie spätné zrkadlá a zatvorili okná. Klepnutím na tlačidlo „odomknúť“ vyklopíte vonkajšie spätné zrkadlá, zapnete stretávacie svetlá, pričom dvakrát zablikajú výstražné svetlá.

RESETOVANIE POPLAŠNÉHO SYSTÉMU NA DIAĽKU

Ak sa vypne poplašný systém, na telefóne sa zobrazí upozornenie, aby ste ho mohli resetovať.

FUNKCIA ZOBUDENIA

Ak s vozidlom Jaguar nebudete jazdiť 4 dni, funkcia úspory energie vypne niektoré nepodstatné funkcie diaľkového ovládania.

Ak ich teda budete chcieť použiť po uplynutí tohto časového obdobia, môžete naplánovať zobudenie, aby sa opätovne aktivovali funkcie, ako napríklad diaľkové ovládanie klimatizácie a funkcie zamknutia/odomknutia.

Funkcie aplikácie Remote Smartphone sa automaticky znova aktivujú pri ďalšej jazde.

Návrat ku konektivite systému incontrol Prezrieť príručku používateľa

Pri zavádzaní systému InControl môžu byť niektoré uvedené funkcie voliteľné a závislé od krajiny alebo pohonnej jednotky. Dostupnosť a úplné podmienky vo vašej krajine vám poskytne miestny predajca Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú vhodnú SIM kartu s dátovým paušálom, ktorá vyžaduje dodatočné predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Mobilné pripojenie nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách.
* Ak motor nie je možné diaľkovo spustiť kvôli obmedzeniu vozidla alebo krajiny, stále je možné používať funkciu vyhrievania a vetrania na diaľku; musí však byť namontovaný systém časovaného ovládania klimatizácie alebo diaľkového vyhrievania pri zaparkovaní. Ak to nie je možné, funkcia diaľkového ovládania klimatizácie sa v aplikácii InControl Remote nezobrazí.