Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

VÝKON A TECHNOLÓGIE

Koncept I-PACE prináša kombináciu výkonu a legendárnej kultivovanosti značky Jaguar, od ktorej možno očakávať skutočnú radosť z jazdy.

Koncept I-PACE, s okamžitým krútiacim momentom 700 Nm a výkonom 400 koní, vás dostane z nuly na 100 km/h za cca 4 s. Koncept I-PACE s dvoma elektromotormi a pohonom všetkých kolies poskytuje vzrušujúcu jazdu za každého počasia.

MÁM ZÁUJEM INFORMUJTE MA
VZRUŠUJÚCA JAZDA

VZRUŠUJÚCA JAZDA

Okamžitý krútiaci moment umožňuje lineárne zrýchlenie. Systém pohonu všetkých kolies vám zabezpečí istotu pri jazde na akomkoľvek povrchu a za každého počasia.

PROGRESÍVNE TECHNOLÓGIE

PROGRESÍVNE TECHNOLÓGIE

Technológie sú srdcom konceptu I-PACE a umocňujú zážitky vodiča a spolujazdcov z jazdy.

INTUITÍVNE PRIPOJENÝ

INTUITÍVNE PRIPOJENÝ

Sofistikovaná technológia konceptu I-PACE nie je nikdy všedná alebo obťažujúca. Každý ovládač a interakcia, každá informácia, je logicky a intuitívne po ruke, čo vám umožní sústrediť svoju pozornosť na cestu.

INTERAKTÍVNY DISPLEJ

INTERAKTÍVNY DISPLEJ

Koncept I-PACE poskytuje informácie vodičovi prostredníctvom štyroch vhodne umiestnených obrazoviek. Stredová konzola obsahuje dve multimediálne dotykové obrazovky, zatiaľ čo informácie o vozidle sú zobrazené na obrazovke za volantom. Celofarebný projekčný displej diskrétne zobrazuje kľúčové informácie na čelnom skle vozidla.

V PREDAJI OD DRUHEJ POLOVICE ROKU 2018

Získajte najnovšie správy ešte pred úplným uvedením modelu I-PACE na konci roka 2017.

Chcete byť jedným z prvých majiteľov modelu I-PACE? Dajte nám vedieť a my vás budeme kontaktovať.

MÁM ZÁUJEM

INFORMUJTE MA

Fotografie zobrazujú koncepčné vozidlo I-PACE. Sériové vozidlo sa môže líšiť v konečnom vyhotovení a detailoch a v ovládacích prvkoch. Všetky údaje o zrýchlení, výkone, rýchlosti, dojazde a nabíjaní sú odhady výrobcu získané z informácií dostupných v čase publikácie. Sériové vozidlá budú pred uvedením na trh testované a certifikované, pričom oficiálne údaje budú dostupné pred objednaním.