Logo jaguar mobile
 • Jaguar F‑PACE už od 43.924 EUR

  F‑PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F‑PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar E‑PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E‑PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar I‑PACE

  Predstavujeme prvé výkonné SUV značky Jaguar na čisto elektrický pohon.

 • Jaguar F‑TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F‑TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F‑TYPE, musíme z neho urobiť F‑TYPE.

 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

I‑PACE FIRST EDITION

Verzia I‑PACE First Edition bude dostupná len počas prvého roka.
AKCELERÁCIA

0 - 100 km/h za 4,8 sekundy

DOJAZD

480 km podľa metodiky jazdného cyklu WLTP

* WLTP (Worldwide harmonised Light vehicle Test Procedure – celosvetovo harmonizovaný skúšobný postup pre ľahké vozidlá) je nový postup, ktorý je postupne zavádzaný od roku 2017. Týmto postupom sa meria dojazd, produkcia emisií a spotreba paliva a energie osobných vozidiel v Európe. Je navrhnutý tak, aby poskytoval hodnoty bližšie reálnym podmienkam denného používania vozidla. Testuje vozidlá s voliteľnou výbavou prostredníctvom náročnejšieho testovacieho postupu a náročnejšieho charakteru jazdy.


JEDINEČNÉ DETAILY

Verzia I‑PACE First Edition preberá radikálny dizajn, technológie a výkon modelu I‑PACE a pridáva jedinečné dizajnové detaily a prvky vyššej výbavy.

Zostavte si svoj model

SPREDU

ZOZADU

INTERIÉR

PRVKY MODELU I‑PACE FIRST EDITION

Verzia I‑PACE First Edition ponúka exkluzivitu ako štandard.

20" ZLIATINOVÉ DISKY

20" zliatinové kolesá s piatimi delenými lúčmi - „štýl 5070“, vo vyhotovení Technical Grey s lešteným povrchom.

MATICOVÉ LED SVETLOMETY

Zabezpečujú špičkovú viditeľnosť Maticové LED svetlomety s charakteristickými dennými svetlami.

ŠPORTOVÉ KOŽENÉ SEDADLÁ

Vyhrievané a odvetrávané predné sedadlá s pamäťovou funkciou (nastaviteľné v 18 smeroch) a vyhrievané zadné sedadlá poskytujú kontrolovaný komfort a sú potiahnuté vysokokvalitnou kožou.

TOUCH PRO DUO

Nové dotykové displeje s vysokým rozlíšením a uhlopriečkou 10" a 5“ ponúkajú zvýšenú flexibilitu a efektívnosť používania. Umožňujú vám súčasne zobrazovať informácie na jednom displeji a ovládať ďalšie funkcie na druhom displeji.

AUDIOSYSTÉM MERIDIAN

Plnohodnotnú sýtosť a čistotu živého prednesu zaisťuje audiosystém s výkonom 825 W a 15 reproduktormi vrátane dvojkanálového subwoofera. Audiosystém Meridian™ s priestorovým zvukom dokonale spája technológia Trifield™.

BALÍK ASISTENČNÝCH SYSTÉMOV VODIČA DRIVER ASSIST

Balík asistenčných systémov vodiča Driver Assist ponúka okrem štandardných prvkov aj bohatý sortiment pomôcok pre vodiča, ktorý zahŕňa: adaptívny tempomat s asistentom riadenia, priestorový kamerový systém s 360-stupňovým zobrazením, systém núdzového brzdenia pri vysokej rýchlosti a asistenta mŕtveho uhla.

PEVNÁ PANORAMATICKÁ PRESKLENÁ STRECHA

Ponúka viac prirodzeného svetla a dodáva interiéru dojem priestrannosti a modernizovaný štýl.

KONFIGUROVATEĽNÉ OSVETLENIE

Stlačením tlačidla na dotykovom displeji možno zmeniť farbu osvetlenia interiéru a prispôsobiť ho podľa aktuálnej nálady.

ŠTVORZÓNOVÝ KLIMATIZAČNÝ SYSTÉM

Každý cestujúci si môže vychutnať komfort a pohodu vlastného nastavenia klimatizácie.

NÁSTUPNÉ PANELY FIRST EDITION

Kovové nástupné panely s logom First Edition.

DYHA FIRST EDITION

Dyha First Edition v prevedení Gloss Charcoal Ash.

BALÍK PRE STUDENÉ POČASIE

Tento balík obsahuje vyhrievané dýzy ostrekovačov, vyhrievané čelné sklo a vyhrievaný volant.

Play

TECHNICKÉ ÚDAJE

Prezrite si podrobné informácie o výkone, dojazde a rozmeroch a ďalšie údaje kompletného modelového radu I‑PACE.

ZOBRAZIŤ TECHNICKÉ ÚDAJE

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL I‑PACE

Nájdite si vlastnú elektrizujúcu kombináciu výkonu, technológií a štýlu v podaní značky Jaguar.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL

JAGUAR GEAR - PRÍSLUŠENSTVO

Vytvorte si najúžasnejší model I‑PACE na svete: svoj vlastný.

ZOBRAZIŤ VOLITEĽNÉ PRVKY A PRÍSLUŠENSTVO
CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
* WLTP (Worldwide harmonised Light vehicle Test Procedure – celosvetovo harmonizovaný skúšobný postup pre ľahké vozidlá) je nový postup, ktorý je postupne zavádzaný od roku 2017. Týmto postupom sa meria dojazd, produkcia emisií a spotreba paliva a energie osobných vozidiel v Európe. Je navrhnutý tak, aby poskytoval hodnoty bližšie reálnym podmienkam denného používania vozidla. Testuje vozidlá s voliteľnou výbavou prostredníctvom náročnejšieho testovacieho postupu a náročnejšieho charakteru jazdy. Oficiálne skúšobné hodnoty EÚ sú výsledkom testov výrobcu v zmysle legislatívy Európskej Únie. Slúžia len na porovnávanie. Hodnoty v rámci reálnej prevádzky a údaje o celkovom výkone elektromobilu sa môžu líšiť v závislosti od premenných, ktoré súvisia s technickou jazdy a prostredím.