Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

DIZAJN KONCEPTU I-PACE

Skutočný Jaguar nadovšetko, koncept I-PACE je predstaviteľom priekopníckej budúcnosti elektromobilov.

Pri navrhovaní elektromobilov môžete zabudnúť na všetky pravidlá. Koncept I-PACE je záblesk vozidiel Jaguar, ktoré budú nasledovať.

MÁM ZÁUJEM INFORMUJTE MA
DRAMATICKÝ VZHĽAD

DRAMATICKÝ VZHĽAD

„Úlohou bolo navrhnúť a postaviť elektromobil, ktorý je jednoznačne a nezameniteľne Jaguar – vozidlo, ktoré bude demonštrovať, že elektromobil môže byť autom orientovaným na vodiča a zaroveň pôsobí na jeho zmysly.“

Ian Callum, šéfdizajnér Jaguar

Dramatický vzhľad konceptu I-PACE, s aerodynamickým nasávaním na prednej kapote, zapustenými kľučkami dverí a výraznými vzduchovými kanálmi, maximalizuje dojazd elektromobilu.

POZRITE SI GALÉRIU

V PREDAJI OD DRUHEJ POLOVICE ROKU 2018

Získajte najnovšie správy ešte pred úplným uvedením modelu I-PACE na konci roka 2017.
Chcete byť jedným z prvých majiteľov modelu I-PACE? Dajte nám vedieť a my vás budeme kontaktovať.

MÁM ZÁUJEM

INFORMUJTE MA

NÁPADNÝ A SOFISTIKOVANÝ

5-miestna kabína konceptu I-PACE, ktorá je luxusná a zároveň športová vďaka vynikajúcim materiálom a vyspelým technológiám poskytuje jedinečné zážitky. Plávajúca stredová konzola a panoramatická strecha vytvárajú ľahký a vzdušný interiér, ktorý zvýrazňuje výnimočné spracovanie.

POZRI SI GALÉRIU
PRIESTRANNÝ PRAKTICKÝ INTERIÉR

PRIESTRANNÝ PRAKTICKÝ INTERIÉR

Elektromobily nepotrebujú priestor pre spaľovací motor alebo tunel prevodovky. Priestranný interiér a dlhší rázvor koncepčného vozidla I-PACE ponúkajú luxusný priestor na nohy pre piatich dospelých a dostatočné, inovatívne riešenia na uloženie batožiny a iných osobných vecí.

Fotografie zobrazujú koncepčné vozidlo I-PACE. Sériové vozidlo sa môže líšiť v konečnom vyhotovení a detailoch a v ovládacích prvkoch. Všetky údaje o zrýchlení, výkone, rýchlosti, dojazde a nabíjaní sú odhady výrobcu získané z informácií dostupných v čase publikácie. Sériové vozidlá budú pred uvedením na trh testované a certifikované, pričom oficiálne údaje budú dostupné pred objednaním.

Zobrazené je koncepčné vozidlo, pričom sériové vozidlo sa môže líšiť v detailoch.