Logo jaguar mobile

F-TYPE AWD

POHON VŠETKÝCH KOLIES MODELU F-TYPE ZABEZPEČUJE VYNIKAJÚCI A SPOĽAHLIVÝ VÝKON ZA KAŽDÝCH PODMIENOK.

F-TYPE

ČISTÝ ZÁŽITOK Z JAZDY

F-TYPE S

SKUTOČNÁ ŠPORTOVÁ ZÁBAVA PREBUDÍ VAŠE ZMYSLY

F-TYPE R

VÝKON NA ÚROVNI SUPERÁUT

F-TYPE PROJECT 7

F-TYPE PROJECT 7 JE NAJVÝKONNEJŠÍ SÉRIOVÝ AUTOMOBIL ZNAČKY JAGUAR VŠETKÝCH ČIAS. NAJNOVŠIA TECHNOLÓGIA ŠPORTOVÝCH VOZIDIEL SPOJENÁ S JEDINEČNÝM ŠTÝLOM, ZVUKOM A VZHĽADOM KLASICKÝCH PRETEKÁRSKYCH VOZIDIEL JAGUAR D-TYPE, KTORÉ V 50. ROKOCH MINULÉHO STOROČIA VYHRALI PRETEKY LE MANS.

ČISTOKRVNÝ ŠPORTOVÝ AUTOMOBIL JAGUAR

Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

Chcem dostávať informácie Objednajte sa na testovaciu jazdu

KOMPRESOROM PREPĹŇANÉ MOTORY

Srdce modelu F-TYPE je prepĺňané kompresorom – zabezpečuje okamžitý prístup k vyšším úrovniam krútiaceho momentu pri všetkých otáčkach motora, čím sa minimalizuje medzera medzi vznikom požiadavky na vyšší výkon zo strany vodiča a reakciou motora. Tri pokrokové motory umožňujú splniť nárok vášho osobného štýlu bez ohľadu na to, či máte práve chuť len tak sa voziť alebo na to poriadne šliapnuť.

Motor V6 s objemom 3,0 l a výkonom 340 k v modeli F-TYPE

Motor V6 s objemom 3,0 l a výkonom 380 k v modeloch F-TYPE S a F-TYPE S AWD

Motor V6 s objemom 5,0 l a výkonom 550 k v modeloch F-TYPE R a F-TYPE R AWD

MANUÁLNA PREVODOVKA

Pre nadšencov jazdy ponúkajú modely F-TYPE a F-TYPE S 6-stupňovú manuálnu prevodovku, ktorá je navrhnutá tak, aby spĺňala výkonové požiadavky športového jazdenia. Presné radenie pomocou radiacej páky s krátkymi dráhami zabezpečuje rýchle a plynulé zmeny prevodových stupňov, vďaka čomu si vodič môže vychutnať tie najkrajšie zážitky z jazdy.

AUTOMATICKÁ PREVODOVKA

Osemstupňová automatická prevodovka Quickshift modelu F-TYPE je bleskovo rýchla a zároveň dokonale kultivovaná. Vďaka tesne odstupňovaným prevodovým pomerom je motor udržiavaný v rozsahu najefektívnejších otáčok, aby pri všetkých rýchlostiach dodával optimálny výkon a krútiaci moment.

Dynamika jazdy

POHON VŠETKÝCH KOLIES

Pohon všetkých kolies modelu F-TYPE zabezpečuje vynikajúci a spoľahlivý výkon za všetkých podmienok. Pokročilé technológie neustále analyzujú správanie modelu F-TYPE, presmerovávajú výkon s cieľom zabezpečiť čo najlepšie jazdné vlastnosti bez ohľadu na to, čo si pre vás cesta pripraví.

Dynamika jazdy

ODĽAHČENÁ HLINÍKOVÁ KONŠTRUKCIA

Odľahčená hliníková štruktúra karosérie modelu F-TYPE sa vyznačuje vysokou torznou tuhosťou, je ideálnou platformou pre športové vozidlo a je základom toho, ako sa vozidlo správa, riadi a aký má z neho vodič pocit. Silná a tuhá štruktúra poskytuje neodmysliteľnú stabilnú platformu pre presné a agilné riadenie a je dokonalým doplnkom k radu vysokovýkonných motorov. Spolu dosahujú výnimočné hodnoty pomerov výkonu k hmotnosti a krútiaceho momentu k hmotnosti – reálnych meradiel výkonu športového automobilu.

Prehrať film

V ROVNOVÁHE

Vyrovnaný a schopný – výnimočné jazdné vlastnosti modelu F-TYPE začínajú pri jeho fyzických charakteristikách. Ťažisko má v najnižšom možnom bode. Rozdelenie jeho hmotnosti bolo prepracované veľmi precízne, dokonca aj akumulátor a nádrž na kvapalinu ostrekovača boli umiestnené v zadnej časti vozidla. Dĺžka definuje agilnosť vozidla, jeho šírka zase stabilitu.

JAGUAR INCONTROL

Úplne nový rad produktov InControl ponúka pri modeli F-TYPE množstvo nových technológií, ktoré prepoja vás a vaše vozidlo s vonkajším svetom.

Interiér

V ROVNOVÁHE

Vyrovnaný a schopný – výnimočné jazdné vlastnosti modelu F-TYPE začínajú pri jeho fyzických charakteristikách. Ťažisko má v najnižšom možnom bode. Rozdelenie jeho hmotnosti bolo prepracované veľmi precízne, dokonca aj akumulátor a nádrž na kvapalinu ostrekovača boli umiestnené v zadnej časti vozidla. Dĺžka definuje agilnosť vozidla, jeho šírka zase stabilitu.

MODELY F-type

Coupé
Convertible
Porovnajte modely