Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar F-PACE

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

F-TYPE

Výkonný, agilný a dokonale jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar.
AKCELERÁCIA

0 – 100 km/h za 3,7 sekundy

MAX. RÝCHLOSŤ

322 km/h

Modelový rad F-TYPE ponúka športové vozidlá, aké môže vyrobiť len automobilka Jaguar – perfektný výkon a precízne a agilné jazdné vlastnosti s každodennou kultivovanosťou a použiteľnosťou. Zažite najnovší prírastok tejto významnej pokrvnej línie.

ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU

ZÁŽITOK Z JAZDY

ZÁŽITOK Z JAZDY

KOMPRESOROM PREPĹŇANÉ MOTORY

V srdci každého modelu F-TYPE pracuje silný motor prepĺňaný kompresorom.

Preskúmajte technológiu motora
TECHNOLÓGIA

TECHNOLÓGIA

VYSOKOVÝKONNÉ BRZDOVÉ SYSTÉMY

Výkon si vyžaduje kontrolu – preto ponúkame množstvo brzdových systémov v modelovom rade F-TYPE, ktoré zodpovedajú výkonu každého jedného vozidla. Všetky systémy zabezpečujú spoľahlivé a progresívne brzdenie a konzistentný vysoký výkon.

Preskúmajte výkon
TECHNOLÓGIA

TECHNOLÓGIA

POKROČILÁ AERODYNAMIKA

Aerodynamický výkon je do dizajnu modelu F-TYPE dokonale integrovaný a zabezpečuje nízku úroveň vztlaku a vynikajúcu stabilitu pri jazde vysokou rýchlosťou.

Preskúmajte exteriér

KUPÉ ALEBO KABRIOLET

K dispozícii sú prevedenie kupé alebo kabriolet. Každý typ má svoj unikátny charakter, ale obidva ponúkajú neuveriteľný výkon, špičkové jazdné vlastnosti a bezkonkurenčný zážitok z jazdy.

Pozrieť video
OBJAVTE CELÝ RAD

OBJAVTE CELÝ RAD

Technická vyspelosť modelu F-TYPE zabezpečuje dokonalý pôžitok z jazdy a automobilu prepožičiava také schopnosti, ktoré dokážu splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky každého vodiča a každej cesty.

F-TYPE kupé
F-TYPE kabriolet

F-Type kupé

Vynikajúci výkon s každodennou praktickosťou. Skutočné športové auto značky Jaguar.

F-TYPE KABRIOLET

Vynikajúci výkon s každodennou praktickosťou. Skutočné športové auto značky Jaguar.