Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

Experience

ÚPLNE NOVÝ JAGUAR F-PACE. SKUTOČNE DOKONALÝ VÝKON.

Agilným riadením, najmodernejšími technológiami a výnimočným batožinovým priestorom vyzýva nový Jaguar F-Pace fyzikálne zákony.

V najnovšom videu značky Jaguar sa stanete svedkami akoi nový F-PACE v rôznych krajinách zapôsobí na legendárneho profesora Stephena Hawkinga. Objavte ako prvé športové SUV značky Jaguar kombinuje radosť z jazdy a výnimočný dizajn s využitím na každý deň.

PRESKÚMAJTE F-PACE

ÚPLNE NOVÝ JAGUAR F-PACE PREKONAL SVETOVÝ REKORD

V senzačnom gravitácie-vzpierať čin statočnosti, medzinárodné vodič senzácia Terry Grant vytvoril nový svetový rekord pri jazde Jaguar konečný praktické športové vozidlo po celom svete je najvyšší loop-the-loop. Senzácia nielen vitríny F-PACE je čistý športových vozidiel DNA, ale aj známky, vo veľkolepej štýle 80. výročie našej kultovej značky.

PRESKÚMAJTE F-PACE ZOSTAVTE SI SVOJ F-PACE