Logo jaguar mobile
 • Jaguar F‑PACE už od 43.924 EUR

  F‑PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F‑PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar E‑PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E‑PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar I‑PACE

  Predstavujeme prvé výkonné SUV značky Jaguar na čisto elektrický pohon.

 • Jaguar F‑TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F‑TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F‑TYPE, musíme z neho urobiť F‑TYPE.

 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

ÄG VÄGEN FÖR UNDER 7,5 BASBELOPP

Jaguar XE 2.0 i4D 163 hk Business Comfort Edition

Fleet & Bussiness

JAGUAR SVERIGE PÅ LINKEDIN

Följ oss på LinkedIn och få de senaste nyheterna om Jaguars tjänstebilar och hålla dig uppdaterad om dina Fleet & Business möjligheter från Jaguar Sverige.

Fleet & Bussiness

Sofistikerad, karakteristisk och tekniskt avancerad: en bil av märket Jaguar återspeglar de allra bästa affärsvärderingar. Och med introduktionen av XE, vars bränsleförbrukning och utsläpp hör till de lägsta i klassen, är den även ett kostnadseffektivt val. Långa serviceintervall och höga andrahandsvärden innebär utmärkt värde för företaget. För den som söker en tjänstebil som inspirerar och motiverar, men ändå inte spräcker budgeten, är Jaguar det perfekta valet.

Jaguar-bilar är välutrustade med ett stort antal tillval för att passa era behov, uppfylla era krav och tillfredsställa era förare.

Ian Callum, designchef hos Jaguar, vald som inspirerande LinkedIn-influens

Ian Callum, ikonisk brittisk designer åt Jaguar sedan 1999

Visit Euro Ncap Site
EURO NCAP BEST IN CLASS RATING