Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

F-TYPE SVR COUPÉ

Model F-TYPE SVR disponuje výkonnejším, 575 k motorom, ktorý je upravený pre surový výkon a vzrušenie a dosahuje maximálnu rýchlosť až 322 km/h.
MAXIMÁLNY VÝKON

575 K

ZRÝCHLENIE Z

3,7 sekundy 0-100 km/h

MAX. RÝCHLOSŤ

322 km/h

Naša divízia Special Vehicle Operations (SVO) vyrába vozidlá, ktoré ponúkajú to najlepšie od značky Jaguar: úchvatný výkon, výnimočný luxus a špičkové technológie. Najnovším výtvorom špičkového technického strediska SVO je vozidlo F-TYPE SVR, ktoré je najvýkonnejšou verziou modelu F-TYPE, akú sme doposiaľ vytvorili.

5,0-litrový motor V8 disponuje plnením pomocou dvojitého kompresora Vortex, ktorý znižuje odpor vzduchu a dodáva vozidlu ohromujúci výkon pri všetkých hodnotách otáčok. Držte sa pevne – vozidlo dosahuje zrýchlenie z 0 na 100 km/h už za 3,7 sekundy a maximálnu rýchlosť 322 km/h*.

*Keď nahradíte aerodynamický spojler z uhlíkových vlákien verzie F-TYPE SVR štandardným vysúvacím zadným spojlerom modelu F-TYPE, tak sa max. rýchlosť modelu F-TYPE SVR kupé zníži na 300 km/h.

Zobraziť kabriolet Zostavte si tento model

ŠTÝL INTERIÉRU

Prešívané sedadlá Performance ponúkajú komfort a oporu a ultra moderné povrchové úpravy vytvárajú atmosféru absolútneho luxusu.

ODĽAHČENÉ TECHNOLÓGIE

Hmotnosť je nepriateľom výkonu. Preto sme navrhli model F-TYPE SVR tak, aby bol čo najľahší. Každý gram má svoj účel. Jeho odľahčený výfukový systém z titánu a zliatiny Inconel® ušetrí 16 kg a pútavé kované disky z ľahkej zliatiny zabezpečujú celkovú úsporu hmotnosti na úrovni až 13,8 kg. Každý prepracovaný kĺb zavesenia zadnej nápravy znížil hmotnosť o 0,6 kg v porovnaní so štandardnými kĺbmi. Voliteľná uhlíkovokeramická brzdová sústava vybavená prednými kotúčmi s priemerom 398 mm a zadnými kotúčmi s priemerom 380 mm znižuje hmotnosť až o 21 kg v porovnaní s nekeramickými alternatívami. Každý miligram ušetrenej hmotnosti zaručuje modelu F-TYPE SVR väčšie zrýchlenie, agilnejšie riadenie a ostrejšie brzdenie – pre nezabudnuteľný zážitok z jazdy.

Preskúmajte jazdné vlastnosti

AERODYNAMIKA

Aerodynamické krídlo modelu SVR je integrálnou súčasťou pre zvýšenie výkonu, zaručuje znížený odpor vzduchu a vyšší prítlak. Krídlo je širšie a viac zdvihnuté, čo umožňuje pôsobenie v rámci celej šírky vozidla. Po vysunutí zníži súčiniteľ odporu vzduchu o 2,5 percenta a súčiniteľ vztlaku až o 15 percent. Ďalšie aerodynamické vylepšenia riadia tok vzduchu cez priestor motora pre dosiahnutie optimálneho chladenia a vyváženej prítlakovej sily. Jednoliata podlaha a zadný difúzor znižujú odpor vzduchu, riadia tok vzduchu a zlepšujú stabilitu vozidla.

Preskúmajte exteriér

TECHNOLÓGIA HNACEJ SÚSTAVY

Vrcholné výkony podáva 5,0-litrový motor V8 modelu F-TYPE SVR, ktorý je prepracovaný na dosahovanie neuveriteľného výkonu 575 k a krútiaceho momentu 700 Nm. Systém pohonu všetkých kolies spolupracuje s elektronickým aktívnym diferenciálom, čo pomáha zvýšiť priľnavosť a stabilitu. Celkovo tento systém riadi obrovský výkon modelu F-TYPE SVR.

Preskúmajte technológiu motora

DÔLEŽITÝ JE KAŽDÝ DETAIL

Objavte vrcholný model radu F-TYPE. SVR je ľahší a rýchlejší – má rekonfigurované aerodynamické vlastnosti zvyšujúce priľnavosť a technológiou pohonu všetkých kolies Jaguar All Wheel Drive, ktorá zabezpečuje maximálnu priľnavosť za všetkých podmienok. Každý milimeter je optimalizovaný pre dokonalý pretekársky výkon, ktorý je jednoznačnou charakteristikou značky Jaguar.

POZRITE SI FILM

PRISPÔSOBTE SI SVOJ F-TYPE

Prispôsobte so svoj F-TYPE tak, aby bol skutočne len váš. Vyberte si farbu karosérie a strechy – a doplňte ich diskmi. Upravte si interiér podľa vašich predstáv, vyberte si sedadlá, materiály a farebné kombinácie. A s výnimočnou zbierkou možností, balíčkov štýlových prvkov a príslušenstva sa váš F-TYPE zmení na skutočne unikátne auto.

Postavte si svoj F-TYPE