Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar F-PACE

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

F-TYPE SVR KABRIOLET

Model F-TYPE SVR disponuje výkonnejším, 575 k motorom, ktorý je upravený pre surový výkon a vzrušenie a dosahuje maximálnu rýchlosť až 322 km/h.
MAXIMÁLNY VÝKON

575 K

ZRÝCHLENIE Z

3,7 sekundy 0-100 km/h

MAX. RÝCHLOSŤ

322 km/h

Model SVR je náš doteraz najvýkonnejší model radu F-TYPE – automobil sa vyznačuje množstvom odľahčených inovačných materiálov a pokrokovým aerodynamickým dizajnom. Motor V8 s objemom 5 l a dvojitým preplňovaním znižuje odpor vzduchu a dodáva vozidlu ohromujúci výkon pri všetkých hodnotách otáčok. Držte sa pevne – z 0 na 100 km/h vás katapultuje už za 3,7 sekundy a maximálna rýchlosť je 322 km/h*.

*Len model Coupé.

ZOBRAZIŤ KUPÉ Postavte si svoj F-TYPE SVR

UNIKÁTNY INTERIÉR MODELU SVR

Od prešívaných výkonových sedadiel ponúkajúcich komfort a oporu až po ultra moderné obkladové prvky, ktoré tvoria pocit totálneho luxusu.

ODĽAHČENÉ TECHNOLÓGIE

ODĽAHČENÉ TECHNOLÓGIE

Hmotnosť je nepriateľom výkonu. Preto sme navrhli model SVR tak, aby bol čo najľahší. Každý gram má svoj účel. Jeho odľahčený výfukový systém Titanium and Inconel® ušetrí 16 kg a pútavé zliatinové disky zabezpečili celkovú úsporu hmotnosti na úrovni až 13,8 kg. Každý prepracovaný kĺb zavesenia zadnej nápravy znížil v porovnaní so štandardnými kĺbmi hmotnosť o 0,6 kg. Voliteľné uhlíkovokeramické brzdy znižujú v porovnaní s nekeramickými alternatívami hmotnosť až o 21 kg. Každý miligram ušetrenej hmotnosti zaručuje modelu SVR väčšie zrýchlenie, agilnejšie riadenie a ostrejšie brzdenie – pre nezabudnuteľný zážitok z jazdy.

Preskúmajte jazdné vlastnosti
AERODYNAMIKA

AERODYNAMIKA

Aerodynamické krídlo modelu SVR je integrálnou súčasťou pre zvýšenie výkonu, zaručuje znížený odpor vzduchu a vyšší prítlak. Krídlo je širšie a viac zdvihnuté, čo umožňuje pôsobenie v rámci celej šírky vozidla. Po vysunutí zníži súčiniteľ odporu vzduchu o 2,5 percenta a súčiniteľ vztlaku až o 15 percent. Ďalšie aerodynamické vylepšenia riadia tok vzduchu cez priestor motora pre dosiahnutie optimálneho chladenia a vyváženej prítlakovej sily. Jednoliata podlaha a zadný difúzor znižujú odpor vzduchu, riadia tok vzduchu a zlepšujú stabilitu vozidla.

Preskúmajte exteriér
TECHNOLÓGIA HNACEJ SÚSTAVY

TECHNOLÓGIA HNACEJ SÚSTAVY

Tým najlepším zdrojom pohonu modelu SVR je 5-litrový motor V8, rekalibrovaný na neuveriteľných 575 k a 700 Nm krútiaceho momentu. Systém Intelligent Driveline Dynamics spolupracuje s elektronickým aktívnym diferenciálom, čo pomáha zvýšiť priľnavosť a stabilitu. Celkovo tento systém riadi obrovský výkon modelu SVR.

Preskúmajte technológiu motora
DÔLEŽITÝ JE KAŽDÝ DETAIL

DÔLEŽITÝ JE KAŽDÝ DETAIL

Objavte vrcholný model radu F-TYPE. SVR je ľahší a rýchlejší – má rekonfigurované aerodynamické vlastnosti zvyšujúce priľnavosť a technológiou pohonu všetkých kolies Jaguar All Wheel Drive, ktorá zabezpečuje maximálnu priľnavosť za všetkých podmienok. Každý milimeter je optimalizovaný pre dokonalý pretekársky výkon, ktorý je jednoznačnou charakteristikou značky Jaguar.

PRISPÔSOBTE SI SVOJ F-TYPE SVR

PRISPÔSOBTE SI SVOJ F-TYPE SVR

Prispôsobte so svoj F-TYPE tak, aby bol skutočne len váš. Vyberte si farbu karosérie a strechy – a doplňte ich diskmi. Upravte si interiér podľa vašich predstáv, vyberte si sedadlá, materiály a farebné kombinácie. A s výnimočnou zbierkou možností, balíčkov štýlových prvkov a príslušenstva sa váš F-TYPE zmení na skutočne unikátne auto.

Postavte si svoj F-TYPE SVR