Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar F-PACE

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

F-TYPE S AWD COUPÉ

Výnimočné jazdné vlastnosti a vzrušujúci výkon. F-TYPE S AWD jasne vytŕča z davu.
MAXIMÁLNY VÝKON

380 K

ZRÝCHLENIE OD

5,1 sekundy 0 – 100 km/h

MAX. RÝCHLOSŤ

275 km/h

Model F-TYPE S AWD ponúka výkon s dokonalým vyvážením a zaručuje vynikajúce a presné riadenie v každej situácii. Automatická osemstupňová prevodovka Jaguar Quickshift zabezpečuje rýchle a presné zmeny prevodových stupňov a využíva aj samosvorný diferenciál a športové odpruženie s funkciou adaptívnej dynamiky.

Zobraziť kabriolet Postavte si svoj F-TYPE S AWD

INTERIÉR MODELU S AWD

Vďaka širokej ponuke výnimočných materiálov v rôznych luxusných kombináciách si môžete vytvoriť váš dokonalý interiér. Prostredníctvom funkcie konfigurácie interiérového osvetlenia Jaguar si môžete vybrať dokonca aj farbu osvetlenia.

PREPOJENÉ JAZDENIE

PREPOJENÉ JAZDENIE

Pohon všetkých kolies robí z modelu F-TYPE S AWD ešte schopnejšie športové auto. Systém AWD spolupracuje so systémom Jaguar Intelligent Driveline Dynamics (IDD), konštante analyzuje správanie vozidla, zisťuje hroziacu pretáčavosť alebo nedotáčavosť a upravuje trajektóriu vozidla v zákrutách.

Preskúmajte jazdné vlastnosti
OHROMUJÚCI VZHĽAD

OHROMUJÚCI VZHĽAD

Osudom modelu F-TYPE S AWD je pútať pozornosť – je svalnatý a zmyselný. Vyvýšená kapota, vetracie otvory vo farbe karosérie a 19" zliatinové disky Volution dávajú jasne najavo, čoho je model F-TYPE S AWD schopný.

Preskúmajte exteriér
DYCH VYRÁŽAJÚCI VÝKON

DYCH VYRÁŽAJÚCI VÝKON

Kompresorom preplňovaný trojlitrový motor V6 s výkonom 380 k zrýchli vozidlo z 0 na 100 km/h za 5,1 sekundy a dosiahne maximálnu rýchlosť 275 km/h. Vyznačuje sa kultivovaným chodom a jedinečným výkonom. Štandardným prvkom výbavy modelu F-TYPE S AWD je prepínateľný aktívny športový výfuk, ktorý umožňuje manuálne ovládanie systému pre ešte väčší pôžitok z jazdy.

Preskúmajte technológiu motora
PRISPÔSOBTE SI SVOJ F-TYPE S AWD

PRISPÔSOBTE SI SVOJ F-TYPE S AWD

Prispôsobte so svoj F-TYPE tak, aby bol skutočne len váš. Vyberte si farbu karosérie a strechy – a doplňte ich diskmi. Upravte si interiér podľa vašich predstáv, vyberte si sedadlá, materiály a farebné kombinácie. A s výnimočnou zbierkou možností, balíčkov štýlových prvkov a príslušenstva sa váš F-TYPE zmení na skutočne unikátne auto.

Postavte si svoj F-TYPE S AWD