Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

F-TYPE R KUPÉ

Viac výkonu. Viac dynamiky. Viac vzrušenia. Model F-TYPE R je pokročilejšie, zmyslovejšie a vzrušujúcejšie športové auto.
MAXIMÁLNY VÝKON

550 K

ZRÝCHLENIE OD

4,1 sekundy 0 – 100 km/h

MAX. RÝCHLOSŤ

300 km/h

Verziu F-TYPE R poháňa extrémne silný, kompresorom preplňovaný 5,0-litrový motor V8 od spoločnosti Jaguar, ktorý dosahuje výkon 550 koní a krútiaci moment 680 Nm, vďaka čomu vás z 0 na 100 km/h vystrelí za 4,1 sekundy. Vďaka dokonalej kombinácii výkonu, športového charakteru a ovládateľnosti si vozidlo F-TYPE R hravo poradí s takmer všetkými podmienkami na ceste.

Zobraziť kabriolet Zostavte si tento model

ŠTÝL INTERIÉRU

Interiér modelu F-TYPE R zodpovedá intenzite zážitku z jazdy v kombinácii 1+1. Motív „R“ dodáva vozidlu jedinečnú osobitosť a zahŕňa stredovú konzolu s jedinečnými prvkami vo vyhotovení Linear Vee Aluminium a logom „R“. Vychutnajte so prémiovú kožu s dvojitým šitím a pre ešte väčšiu oporu tela počas športového jazdenia – sedadlá typu Performance s logom „R“ na opierkach hlavy.

DOKONALE PLYNULÁ JAZDA

Model F-TYPE R je vybavený systémami adaptívnej dynamiky a vektorového smerovania krútiaceho momentu, ktoré spolupracujú s elektronickým aktívnym diferenciálom. Tieto systémy sa navzájom dopĺňajú, optimalizujú trakciu a chovanie vozidla pri zatáčaní a zároveň znižujú mieru nedotáčavosti.

Preskúmajte jazdné vlastnosti

OHROMUJÚCI VZHĽAD

Jedinečný dynamický tvar sršiaci silou a nádherné dizajnové detaily modelu F-TYPE R rázne vyjadrujú jeho rýdzu podstatu pravého výkonného športového vozidla. Nájdete tu dramaticky tvarovanú zvýšenú kapotu s vetracími otvormi vo farbe karosérie a štyri koncovky výfuku po okrajoch. Dokonalý celkový vzhľad završujú impozantné 20" zliatinové disky kolies.

Preskúmajte exteriér

DYCH VYRÁŽAJÚCI VÝKON

Model F-TYPE R plne využíva extrémne pevnú karosériu. Jej pevnosť poskytuje nielen dokonalú platformu pre náš systém pohonu všetkých kolies so systémom Intelligent Driveline Dynamics, čím zabezpečuje vynikajúcu trakciu, ale tiež dopĺňa vylepšenia odpruženia a poskytuje neuveriteľnú priľnavosť k vozovke. Spolupráca týchto prvkov zabezpečuje, že model F-TYPE R dokáže plne využívať neuveriteľný výkon kompresorom preplňovaného 5,0-litrového motora V8 s výkonom 550 k.

Preskúmajte technológiu motora

PRISPÔSOBTE SI SVOJ F-TYPE

Prispôsobte so svoj F-TYPE tak, aby bol skutočne len váš. Vyberte si farbu karosérie a strechy – a doplňte ich diskmi. Upravte si interiér podľa vašich predstáv, vyberte si sedadlá, materiály a farebné kombinácie. A s výnimočnou zbierkou možností, balíčkov štýlových prvkov a príslušenstva sa váš F-TYPE zmení na skutočne unikátne auto.

Postavte si svoj F-TYPE