Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar F-PACE

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

F-TYPE R COUPÉ

Viac výkonu. Viac dynamiky. Viac vzrušenia. Model F-TYPE R je pokročilejšie, zmyslovejšie a vzrušujúcejšie športové auto.
MAXIMÁLNY VÝKON

550 K

ZRÝCHLENIE OD

4,2 sekundy 0 – 100 km/h

MAX. RÝCHLOSŤ

300 km/h

Model F-TYPE R je pokročilejšie, zmyslovejšie a vzrušujúcejšie športové auto. Poháňa ho neuveriteľný, kompresorom preplňovaný motor Jaguar V8 s objemom 5 l, výkonom 550 k a krútiacim momentom 680 Nm, ktorý poskytuje nefalšovaný a na 100 % využiteľný výkon – zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 4,2 sekundy.

Zobraziť kabriolet Postavte si svoj F-TYPE R

UNIKÁTNY INTERIÉR MODELU R

Interiér modelu F-TYPE R zodpovedá intenzite zážitku z jazdy v kombinácii 1+1. Motív 'R' dodáva vozidlu unikátnu osobnosť a zahŕňa stredovú konzolu s jedinečnými prvkami vo vyhotovení Dark Linear Aluminium. Vychutnajte so prémiovú kožu s dvojitým šitím a pre ešte väčšiu oporu tela počas športového jazdenia sedadlá typu Performance s logom 'R' na opierkach hlavy.

PREPOJENÉ JAZDENIE

PREPOJENÉ JAZDENIE

Pri modeli F-TYPE R spolupracuje systém vektorizácie krútiaceho momentu spolu s elektronickým aktívnym diferenciálom a spolu prispievajú k optimalizácii trakcie a schopnosti prejazdu zákrutami, ako aj k maximalizácii citlivosti riadenia a agilnosti.

Preskúmajte jazdné vlastnosti
OHROMUJÚCI VZHĽAD

OHROMUJÚCI VZHĽAD

R znamená intenzitu. Dá vám jednoducho viac. Ohromujúce 20" strieborné zliatinové disky Gyrodyne dodávajú modelu F-TYPE R výkonný vzhľad, ktoré presne zodpovedá jeho výkonu. Štyri vonkajšie koncovky výfuku sú jasným vyjadrením športového zámeru.

Preskúmajte exteriér
DYCH VYRÁŽAJÚCI VÝKON

DYCH VYRÁŽAJÚCI VÝKON

Model F-TYPE R plne využíva extrémne pevnú karosériu. Jej tuhosť je základom pre vylepšenia odpruženia, ktoré aplikujú dostupnú trakciu a plne využívajú neuveriteľný výkon kompresorom preplňovaného motora V8 s objemom 5.0 l a výkonom 550 k.

Preskúmajte technológiu motora
PRISPÔSOBTE SI SVOJ F-TYPE R

PRISPÔSOBTE SI SVOJ F-TYPE R

Prispôsobte so svoj F-TYPE tak, aby bol skutočne len váš. Vyberte si farbu karosérie a strechy – a doplňte ich diskmi. Upravte si interiér podľa vašich predstáv, vyberte si sedadlá, materiály a farebné kombinácie. A s výnimočnou zbierkou možností, balíčkov štýlových prvkov a príslušenstva sa váš F-TYPE zmení na skutočne unikátne auto.

Postavte si svoj F-TYPE R