Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar F-TYPE

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar F-PACE

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

F-TYPE R AWD COUPÉ

Model F-TYPE R AWD ponúka výkon s dokonalým vyvážením a zaručuje vynikajúce a presné riadenie v každej situácii.
MAXIMÁLNY VÝKON

550 K

ZRÝCHLENIE OD

4,1 sekundy 0 – 100 km/h

MAX. RÝCHLOSŤ

300 km/h

Model F-TYPE R AWD poháňa neuveriteľný motor Jaguar V8 s objemom 5 l, výkonom 550 k a krútiacim momentom 680 Nm, ktorý vás vystrelí z 0 na 100 km/h za 4,1 sekundy. Vďaka zmesi výkonu, účinnosti a jazdných vlastností je model F-TYPE R AWD pripravený na takmer akékoľvek cesty.

Zobraziť kabriolet Postavte si svoj F-TYPE R AWD

INTERIÉR MODELU R AWD

Interiér modelu F-TYPE R zodpovedá intenzite zážitku z jazdy v kombinácii 1+1. Motív 'R' dodáva vozidlu unikátnu osobnosť a zahŕňa stredovú konzolu s jedinečnými prvkami vo vyhotovení Dark Linear Aluminium. Vychutnajte so vysokokvalitnú kožu s dvojitým šitím a pre ešte väčšiu oporu tela počas športového jazdenia sedadlá typu Performance Seats s logom 'R' na opierkach hlavy.

PREPOJENÉ JAZDENIE

PREPOJENÉ JAZDENIE

Pohon všetkých kolies robí z modelu F-TYPE R AWD ešte schopnejšie športové auto. Systém AWD spolupracuje so systémom Jaguar Intelligent Driveline Dynamics (IDD), konštante analyzuje správanie vozidla, zisťuje hroziacu pretáčavosť alebo nedotáčavosť a upravuje trajektóriu vozidla v zákrutách.

Preskúmajte jazdné vlastnosti
OHROMUJÚCI VZHĽAD

OHROMUJÚCI VZHĽAD

Tvarovaná vyvýšená kapota. Ventilačné otvory vo farbe karosérie. Štyri koncovky výfuku namontované smerom von. Ohromujúce 20" zliatinové disky Gyrodyne Silver. Unikátny pôsobivý vzhľad a nádherné dizajnové prvky modelu F-TYPE R AWD sú zárukou toho, že tento automobil je jasne identifikovateľný ako skutočné športové vozidlo.

Preskúmajte exteriér
DYCH VYRÁŽAJÚCI VÝKON

DYCH VYRÁŽAJÚCI VÝKON

Model F-TYPE R AWD plne využíva extrémne pevnú karosériu. Jej tuhosť je základom pre vylepšenia odpruženia, ktoré aplikujú dostupnú trakciu a plne využívajú neuveriteľný výkon kompresorom preplňovaného motora V8 s objemom 5.0 l a výkonom 550 k.

Preskúmajte technológiu motora
PRISPÔSOBTE SI SVOJ F-TYPE R AWD

PRISPÔSOBTE SI SVOJ F-TYPE R AWD

Prispôsobte so svoj F-TYPE tak, aby bol skutočne len váš. Vyberte si farbu karosérie a strechy – a doplňte ich diskmi. Upravte si interiér podľa vašich predstáv, vyberte si sedadlá, materiály a farebné kombinácie. A s výnimočnou zbierkou možností, balíčkov štýlových prvkov a príslušenstva sa váš F-TYPE zmení na skutočne unikátne auto.

Postavte si svoj F-TYPE R AWD