Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar F-PACE

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

VÝKON

Výkonné preplňované motory. Odľahčená hliníková konštrukcia. Sofistikované odpruženie. F-TYPE je skutočne výkonné auto.
EMISIE CO2 g/km

Už od 99 pri manuálnej prevodovke
Už od 106 pri automatickej prevodovke

SPOTREBA PALIVA kombinovaná (l/100km)

Od 3,8 pri manuálnej prevodovke
Od 4,1 pri automatickej prevodovke

Pevná odľahčená hliníková karoséria modelu F-TYPE je perfektnou platformou pre športový automobil. Umožňuje perfektne vyladenému systému odpruženia zabezpečiť precízne riadenie a dokonale dopĺňa vysokovýkonný rad motorov F-TYPE.

Postavte si svoj F-TYPE

POHON VŠETKÝCH KOLIES

Systém pohonu všetkých kolies modelu F-TYPE (AWD) ponúka dokonale vyvážený výkon a spoľahlivé jazdné vlastnosti na každom povrchu. K dispozícii je automatická prevodovka Quickshift, ktorá z modelov F-TYPE S AWD, F-TYPE R AWD a F-TYPE SVR robí tie najschopnejšie športové automobily.

PODVOZOK A ZAVESENIE KOLIES

PODVOZOK A ZAVESENIE KOLIES

Hliníková karoséria modelu F-TYPE je stabilnou platformou, na ktorej dokáže celokované zavesenie kolies s dvojitým priečnym trojuholníkom dokonale vozidlo ovládať. Tlmiče sú nastavené tak, aby sa dosiahla najlepšia možná spolupráca medzi dynamikou a kultivovanosťou a tým pádom perfektná kombinácia kontroly, agility a spätnej väzby pre dokonale pohodlnú jazdu.

UHLÍKOVO-KERAMICKÉ BRZDY

UHLÍKOVO-KERAMICKÉ BRZDY

Exkluzívny brzdový systém Jaguar s uhlíkovo-keramickými brzdami je voliteľným prvkom výbavy modelov F-TYPE S, F-TYPE R a F-TYPE SVR. Najvýkonnejší brzdový systém, aký bol kedy namontovaný do cestného automobilu značky Jaguar, priniesol úsporu hmotnosti na úrovni až 21 kg. Má vyššiu odolnosť voči slabnutiu brzdného účinku a opotrebovaniu a zabezpečuje vysokú úroveň brzdného účinku aj v tých najnáročnejších podmienkach.