Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

Interiér

Vy a model F-TYPE sa stanete jedným celkom. Každý aspekt jeho konfigurácie 1+1 je navrhnutý tak, aby vytvoril puto. Obopne sa okolo vás a povýši váš zážitok z jazdy na vyššiu a úplne novú úroveň.

Interiér modelu F-TYPE prináša kombináciu praktickej ergonómie a športového štýlu pomocou svojho precízne premysleného dizajnu kabíny, jednoduchých ovládacích prvkov a prehľadných prístrojov.

Interiér bol modernizovaný s cieľom dosiahnuť vyššiu kultivovanosť a čo najviac obmedziť rozptyľovanie vodiča. Každý prvok prešiel dôkladným prehodnotením. Nové elegantné štíhle sedadlá sú najväčšou zmenou, pričom sedadlá Performance sú teraz v ponuke s voliteľným chladením. Atmosféru luxusu zvyšuje prepracovanie aj tých najmenších detailov, ako sú chrómované prvky na dverách a volante a nové obloženie konzoly.

Zostavte si tento model Chcem dostávať informácie

OVLÁDACIE PRVKY ORIENTOVANÉ NA VODIČA

OVLÁDACIE PRVKY ORIENTOVANÉ NA VODIČA

Prístroje sú jednoduché, prehľadné, ľahko čitateľné a k dispozícii sú aj dva veľké analógové kruhové ukazovatele – dôležitý prvok každého športového automobilu. Trojramenný dizajn volantu obsahuje ovládacie prvky, ktorými môžete pohodlne riadiť kľúčové funkcie vozidla. Pri modeloch s automatickou prevodovkou sú za volantom namontované radiace páčky, ktoré umožňujú sekvenčné radenie prevodových stupňov končekmi prstov bez toho, aby ste museli spustiť ruky z volantu.

PRISPÔSOBENIE

Vďaka veľkému množstvu dostupných variantov ponúka interiér F-TYPE príležitosť prejaviť svoj individuálny štýl. Štýl interiéru si môžete prispôsobiť pomocou rôznych typov prešívaní, materiálov a farebných kombinácií. Urobiť z modelu F-TYPE perfektné športové vozidlo podľa vášho gusta nebolo nikdy jednoduchšie.

Zostavte si tento model

ĽAHKÉ SEDADLÁ

Pri návrhu nových sedadiel Sport a Performance určených pre model F-TYPE sme neustále zohľadňovali najmä požiadavky športových vozidiel. Ľahšia horčíková konštrukcia sedadiel ušetrí v porovnaní s modelmi predchádzajúcej generácie viac ako 8 kg* hmotnosti. Ich optimalizovaný tvar zaberá menej miesta a ponúka väčší rozsah možností polôh sedenia. Sedadlá Performance poskytujú lepšiu bočnú oporu pri dynamickej jazde a tiež možnosť chladenia pre dosiahnutie ešte väčšieho komfortu.

*Porovnanie úspory hmotnosti, čo sa týka sedadiel Performance.

KONFIGUROVATEĽNÉ NÁLADOVÉ OSVETLENIE

KONFIGUROVATEĽNÉ NÁLADOVÉ OSVETLENIE

Stlačte štartovacie tlačidlo a interiér modelu F-TYPE sa prebudí k životu s kaskádou osvetlenia. Konfigurovateľné náladové osvetlenie vám prináša ešte viac možností prispôsobenia si interiéru a jeho osvetlenia podľa svojej nálady – ponuka zahŕňa farby Phosphor Blue, Pale Blue, White, Coral alebo Red. Aktivujte dynamický režim a osvetlenie rukovätí dverí, stredovej konzoly a združeného prístroja zmení farbu na červenú.

BATOŽINOVÝ PRIESTOR

BATOŽINOVÝ PRIESTOR

Batožinový priestor verzie kupé sme navrhli tak, aby vznikol športový automobil, ktorý sa prispôsobí každému životnému štýlu. So svojím batožinovým priestorom s kapacitou až 408 litrov dokáže súperiť aj s niektorými známymi rodinnými vozidlami typu hatchback. Pre uľahčenie prístupu možno veko batožinového priestoru otvoriť či zatvoriť prostredníctvom tlačidla – ak je vozidlo vybavené funkciou elektrického ovládania, ktorá je k dispozícii na želanie*.

*Dostupné iba pri verzii kupé.