Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar F-PACE

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

Interiér

Vy a model F-TYPE sa stanete jedným celkom. Každý aspekt jeho konfigurácie 1+1 je navrhnutý tak, aby vytvoril puto. Obopne sa okolo vás a povýši váš zážitok z jazdy na vyššiu a úplne novú úroveň.

Interiér modelu F-TYPE prináša kombináciu praktickej ergonómie a športového štýlu pomocou svojho precízne premysleného dizajnu kabíny, jednoduchých ovládacích prvkov a prehľadných prístrojov. Je navrhnutý tak, aby bol na prvom mieste vodič, pričom množstvo voliteľných farieb a povrchov prináša možnosti pre vyjadrenie svojho individuálneho štýlu.

Postavte si svoj F-TYPE Chcem dostávať informácie
OVLÁDACIE PRVKY ORIENTOVANÉ NA VODIČA

OVLÁDACIE PRVKY ORIENTOVANÉ NA VODIČA

Prístroje sú jednoduché, prehľadné, ľahko čitateľné a k dispozícii sú aj dva veľké analógové kruhové ukazovatele – dôležitý prvok každého športového automobilu. Trojramenný dizajn volantu obsahuje ovládacie prvky, ktorými môžete pohodlne riadiť kľúčové funkcie vozidla. Pri modeloch s automatickou prevodovkou sú za volantom namontované radiace páčky, ktoré umožňujú sekvenčné radenie prevodových stupňov končekmi prstov bez toho, aby ste museli spustiť ruky z volantu.

PRISPÔSOBENIE

Model F-TYPE sa vyznačuje nezameniteľným britským charakterom, ale jeho unikátna osobitosť je na vás. Rozhodnutia, ktoré prijmete, stvoria automobil, ktorý budete milovať. Upravte si štýl interiéru podľa seba, vyberte si z mnohých možností sedadiel, materiálov a farebných kombinácií. S výnimočnou kolekciou štýlových balíkov, príslušenstva a doplnkových prvkov značky Jaguar sa váš model F-TYPE stane skutočne vaším – vaše ideálne športové auto – váš dokonalý F-TYPE.

Postavte si svoj F-TYPE
LUXUS PRIESTORU

LUXUS PRIESTORU

Ohromujúca kapacita batožinového priestoru modelu F-TYPE Coupé je 408 litrov. Je to dostatočne veľký priestor, ktorý pojme kompletnú súpravu batožiny alebo až dve súpravy golfových palíc.

DEFLEKTOR

DEFLEKTOR

Ak si chcete vychutnať ešte väčšie pohodlie pri jazde s otvorenou strechou, tento vzduchový deflektor, ktorý sa namontuje medzi ochranné prvky pri prevrátení, zníži hluk od vetra.

AKTÍVNE CENTRÁLNE VETRANIE

AKTÍVNE CENTRÁLNE VETRANIE

Dizajn kabíny zabezpečuje výhľad z vozidla s minimálnym rušením. Vo výhľade na cestu by vám nemalo nič brániť. Aktívny centrálny ventilačný systém, ktorý je súčasťou pokročilého klimatizačného systému, ukrýva dvojicu centrálnych vetracích otvorov, ktoré sa vysunú z palubnej dosky len vtedy, keď sú potrebné, a po použití sa zasunú.

KONFIGUROVATEĽNÉ OSVETLENIE

KONFIGUROVATEĽNÉ OSVETLENIE

Stlačte štartovacie tlačidlo a F-TYPE sa prebudí k životu s kaskádou osvetlenia začínajúcou pri prepínačoch na stredovej konzole. Konfigurovateľné osvetlenie je štandardným prvkom výbavy modelov F-TYPE S, F-TYPE R a F-TYPE SVR, a prináša vám možnosť ešte viac si prispôsobiť interiér a jeho osvetlenie podľa svojej nálady vo farbe Phosphor Blue, Pale Blue, White, Coral alebo Red. Aktivujte dynamický režim a osvetlenie rukovätí dverí, stredovej konzoly a združeného prístroja zmení farbu na červenú.