Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

TECHNOLÓGIA IN-CAR

Pokrokové technológie modelu F-TYPE dokonale spolupracujú s jeho podstatou športového vozidla a zabezpečia, že sa v kabíne budete cítiť bezpečne, budete mať spojenie so svetom a vždy budete mať o zábavu postarané.
EMISIE CO2 g/km

Už od 99 pri manuálnej prevodovke
Už od 106 pri automatickej prevodovke

SPOTREBA PALIVA kombinovaná (l/100km)

Od 3,8 pri manuálnej prevodovke
Od 4,1 pri automatickej prevodovke

Vďaka špičkovému informačno-zábavnému systému Touch Pro a precíznym audiosystémom vás model F‑TYPE dokáže prepojiť s okolitým svetom, informovať a zabávať vo veľkom štýle.

Zostavte si tento model

INTUITÍVNE VIZUÁLNE OVLÁDACIE PRVKY

Osempalcový farebný dotykový displej modelu F-TYPE s je vybavený multimediálnym systémom InControl a je riadiacim centrom vášho vozidla. Tento systém vám umožní priamu kontrolu navigácie, hudby, telefónu, klimatizácie a množstva ďalších podporných systémov vrátane parkovacieho asistenta a systému Configurable Dynamics System.

TOUCH PRO

TOUCH PRO

Informačno-zábavný systém Touch Pro je teraz súčasťou štandardnej výbavy modelu F-TYPE. Systém Touch Pro poskytuje neuveriteľne rýchlu odozvu, disponuje intuitívnym užívateľským rozhraním so zreteľnou grafikou a je najvyspelejším informačno-zábavným systémom, aký kedy značka Jaguar vytvorila. Vlastniť a riadiť model F-TYPE je ľahšie a zábavnejšie ako kedykoľvek predtým.

CONNECT PRO

CONNECT PRO

Technológie a aplikácie systému Connect Pro vám poskytujú to najlepšie, čo sa týka konektivity a komfortu. Jeho súčasťou sú aplikácie InControl Apps, InControl Remote a služby Pro Services – všetky tieto funkcie sú podporované rýchlym internetovým pripojením 4G.

APLIKÁCIA INCONTROL REMOTE

APLIKÁCIA INCONTROL REMOTE

Aplikácia InControl Remote vám umožní monitorovať a ovládať váš model F-TYPE prostredníctvom vášho smartfónu. Poskytne vám informácie a štatistiky o vašom automobile, vrátane hladiny paliva, údajov o predchádzajúcej ceste a stavu otvorenia alebo zatvorenia dverí a okien. Aplikácia tiež dokáže vzdialene naštartovať motor pre zahriatie alebo klimatizovanie kabíny*, zamknúť a odomknúť vozidlo, nájsť ho na mape alebo aktivovať funkciu pípania a blikania.

*Len pri modeloch s automatickou prevodovkou.

SECURE TRACKER

SECURE TRACKER

Systém Secure Tracker sleduje váš Jaguar F-TYPE v prípade jeho odcudzenia alebo neoprávneného pohybu a zhromažďuje informácie s cieľom presne označiť polohu vášho vozidla a zabezpečiť jeho vrátenie v najrýchlejšom možnom čase. Dokonca aj v prípade, keď vám vozidlo ukradnú aj s kľúčmi, môžete aktivovať stav pohotovosti tým, že zatelefonujete do bezpečnostného telefonického centra pomocou aplikácie InControl Remote.

FUNKCIA INCONTROL APPS

FUNKCIA INCONTROL APPS

Funkcia InControl Apps umožňuje ovládať kompatibilné aplikácie prostredníctvom dotykového displeja, čím zabezpečuje bezpečné a pohodlné ovládanie aplikácií, ktoré sú špeciálne optimalizované na používanie vo vozidle. Funkcia InControl Apps zahŕňa neustále sa rozširujúci rad služieb, vďaka ktorým si môžete naplánovať svoju cestu, zorganizovať schôdzku a objavovať svet okolo vás.

ZVUK MERIDIAN™

ZVUK MERIDIAN™

V spolupráci s britskými expertmi na audiosystémy zo spoločnosti Meridian sme navrhli dva audiosystémy špičkovej kvality, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre model F-TYPE. Ide o štandardne dodávaný audiosystém s výkonom 380 W, ktorý je vybavený 10 reproduktormi vrátane 2 subwooferov. A príplatkový audiosystém Meridian s priestorovým zvukom a výkonom 770 W. Tento systém je vybavený 12 reproduktormi a prostredníctvom exkluzívnej technológie Trifield™ od spoločnosti Meridian dokáže vytvoriť akustiku koncertnej sály.

SYSTÉM DETEKCIE ZRÁŽKY S CHODCOM

SYSTÉM DETEKCIE ZRÁŽKY S CHODCOM

Pomôžte chrániť osoby mimo vášho vozidla, ako aj vo vozidle. Ak vozidlo príde do kontaktu s chodcom, náš popredný systém Pedestrian Contact Sensing System je navrhnutý tak, aby automaticky zdvihol kapotu a pomohol tak zmierniť potenciálny náraz.