Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar F-PACE

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

TECHNOLÓGIA IN-CAR

Pokrokové technológie modelu F-TYPE dokonale spolupracujú s jeho podstatou športového vozidla a zabezpečia, že sa v kabíne budete cítiť bezpečne, budete mať spojenie so svetom a vždy budete mať o zábavu postarané.
EMISIE CO2 g/km

Už od 99 pri manuálnej prevodovke
Už od 106 pri automatickej prevodovke

SPOTREBA PALIVA kombinovaná (l/100km)

Od 3,8 pri manuálnej prevodovke
Od 4,1 pri automatickej prevodovke

Pomocou špičkovej technológie a precízne vyrobeného zvukového systému vás model F-TYPE spojí, informuje a zabaví vo veľkom štýle.

Postavte si svoj F-TYPE

INTUITÍVNE VIZUÁLNE OVLÁDACIE PRVKY

Osempalcový farebný dotykový displej modelu F-TYPE s je vybavený multimediálnym systémom InControl a je riadiacim centrom vášho vozidla. Tento systém vám umožní priamu kontrolu navigácie, hudby, telefónu, klimatizácie a množstva ďalších podporných systémov vrátane parkovacieho asistenta a systému Configurable Dynamics System.

INCONTROL

INCONTROL

Váš život je prepojený a takisto aj váš F-TYPE. Úplne nový rad produktov Jaguar InControl ponúka množstvo nových technológií, ktoré prepoja vás a vaše vozidlo s vonkajším svetom.

FUNKCIA INCONTROL REMOTE

FUNKCIA INCONTROL REMOTE

Funkcia Jaguar InControl Remote zahŕňa funkciu tiesňového volania, ktorá v prípade kritickej situácie alebo vážnej udalosti automaticky upozorní príslušné zložky na vašu presnú polohu.

Funkcia Breakdown Call taktiež zabezpečuje poruchovú službu Optimised Jaguar Assistance, ktorá umožňuje odoslanie vašej pozície a diagnostických údajov vozidla, aby ste na svojich cestách zažili čo najmenej zdržaní.

APLIKÁCIA INCONTROL REMOTE

APLIKÁCIA INCONTROL REMOTE

Aplikácia InControl Remote vám umožní monitorovať a ovládať váš model F-TYPE prostredníctvom vášho smartfónu. Poskytne vám dôležité informácie a štatistiky o vašom automobile, vrátane jeho polohy a stavu otvorenia alebo zatvorenia dverí a okien. Aplikácia dokáže vzdialene naštartovať motor pre zahriatie kabíny, zamknúť a odomknúť vozidlo, nájsť ho na mape alebo aktivovať funkciu pípania a blikania.

INCONTROL SECURE*

INCONTROL SECURE*

Funkcia InControl Secure vám poskytne dokonalý pokoj v duši, pretože zistí akýkoľvek neoprávnený pohyb vášho vozidla F-TYPE. Aplikácia vás na pohybujúce sa vozidlo upozorní prostredníctvom smartfónu a bezpečnostné telefonické centrum sa spojí s úradmi, ktoré mu pomôžu zistiť polohu vozidla.

*Voliteľná funkcia InControl Secure ponúka monitorovanie odcudzeného vozidla a upozornenie vodiča prostredníctvom smartfónu a taktiež aj bezpečnostného telefonického centra. Je dostupná za poplatok počas trvania záruky na vozidlo. Po uplynutí záručnej lehoty môžu byť účtované ďalšie poplatky. Dostupnosť na miestnom trhu a presné špecifikácie tejto služby vám ozrejmí váš miestny predajca.

FUNKCIA INCONTROL APPS

FUNKCIA INCONTROL APPS

Funkcia InControl Apps spojí váš smartfón s dotykovým displejom vášho vozidla, vďaka čomu s ním zostanete bezpečne v spojení aj počas jazdy. Funkcia InControl Apps umožňuje ovládať kompatibilné aplikácie prostredníctvom dotykového displeja, čím zabezpečuje bezpečné a pohodlné ovládanie aplikácií, ktoré sú optimalizované na používanie vo vozidle.

POZNAJTE SVOJ CIEĽ

POZNAJTE SVOJ CIEĽ

Hlasová navigácia odbočku po odbočke uľahčuje plánovanie ciest, sledovanie trás a orientáciu v križovatkách. Navigačný počítač dokáže perfektne určiť polohu vozidla aj bez dostupnosti GPS signálu – perfektná funkcia pre centrá miest alebo prejazdy tunelmi.

RÁDIOPRIJÍMAČ S KRIŠTÁĽOVO ČISTÝM ZVUKOM

RÁDIOPRIJÍMAČ S KRIŠTÁĽOVO ČISTÝM ZVUKOM

Žiadny šum, žiadne praskanie, žiadna strata kvality. Model F-TYPE ponúka možnosť využiť digitálny rádioprijímač DAB, ktorý zabezpečuje ostrý zvuk a dokonalý príjem signálu.

VÝKON AUDIOSÚSTAVY

VÝKON AUDIOSÚSTAVY

Tri špičkové zvukové systémy vnesú do kabíny život s neuveriteľne bohatým zvukom. Špičkový audiosystém Jaguar sa postará o hlboký a pôsobivý zvuk vo vašom automobile za pomoci 6 reproduktorov, výkonu 180 W a 8 kanálov. Dva systémy s vyššou špecifikáciou boli navrhnuté v spolupráci s britskými odborníkmi na zvuk Meridian™ špeciálne pre model F-TYPE.

SYSTÉM DETEKCIE ZRÁŽKY S CHODCOM

SYSTÉM DETEKCIE ZRÁŽKY S CHODCOM

Pomôžte chrániť osoby mimo vášho vozidla, ako aj vo vozidle. Ak vozidlo príde do kontaktu s chodcom, náš popredný systém Pedestrian Contact Sensing System je navrhnutý tak, aby automaticky zdvihol kapotu a pomohol tak zmierniť potenciálny náraz.

INTELIGENTNÝ STOP/START

INTELIGENTNÝ STOP/START

Motory všetkých verzií modelu F-TYPE sú vybavené technológiou Intelligent Stop/Start. Keď vozidlo úplne zastaví, systém vypne motor a v prípade potreby ho okamžite znovu naštartuje. Pomáha šetriť palivo, a to hlavne pri jazde v meste.