Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar F-TYPE

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar F-PACE

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

TECHNOLÓGIA MOTORA

Model F-TYPE ponúka dva pokrokové motory s dvomi výkonovými stupňami pre každý motor – 3.0 V6 340 k, 3.0 V6 380 k, 5.0 V8 550 k a 5.0 V8 575 k.

Každý motor je vybavený Rootsovým turbodúchadlom s dvomi rotačnými piestami, ktorý zachováva kompaktné rozmery motora. Pre zlepšenie spotreby paliva, hlavne v mestskej premávke, je každý model F-TYPE v štandardnej výbave obohatený o systém Intelligent Stop/Start s rýchlymi reakciami. Keďže každý F-TYPE sa dá nakonfigurovať s manuálnou alebo automatickou prevodovkou, určite si vyberiete ten pravý pre váš jedinečný štýl.

Postavte si svoj F-TYPE Chcem dostávať informácie
DYCH VYRÁŽAJÚCI VÝKON

DYCH VYRÁŽAJÚCI VÝKON

Výkonný a kultivovaný pre vzrušujúcu a hodnotnú jazdu. Sofistikované riadenie plnenia tohto kompaktného turbodúchadla a sekundárny škrtiaci ventil vám poskytnú dostatočný nárazový výkon pri zrýchlení, a to bez oneskorenia.

MANUÁLNE A AUTOMATICKÉ PREVODOVKY

Pre nadšencov jazdenia ponúkajú modely F-TYPE a F-TYPE S odľahčenú šesťstupňovú manuálnu prevodovku navrhnutú špeciálne pre nároky tohto vzrušujúceho športového vozidla. Alternatívou je osem-stupňová automatická prevodovka Quickshift, ktorá ponúka jedinečnú zmes bleskovo rýchlych zmien prevodových stupňov a špičkovej kultivovanosti. Je dostupná pre každý F-TYPE a jej osem prevodových stupňov s krátkymi dráhami udrží motor v najefektívnejších otáčkach dlhšie.

ZVUK ŠPORTOVÉHO VOZIDLA

ZVUK ŠPORTOVÉHO VOZIDLA

Aktívny športový výfuk je prvkom štandardnej výbavy modelov F-TYPE a F-TYPE S. Aktívne obtokové ventily umožňujú priamejšie prúdenie výfukových plynov, čo produkuje hlbší a dramatickejší zvuk.

Model F-TYPE R disponuje prepínateľným aktívnym výfukovým systémom, ktorý umožňuje manuálne riadenie systému pre ešte väčší pôžitok z jazdy.

Prepínateľný výfukový systém modelu SVR je vyrobený z titánu a materiálu Inconel®, vďaka čomu vozidlo ušetrilo 12 kg na hmotnosti a má perfektný zvuk športového automobilu.