Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar F-PACE

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

F-TYPE S COUPÉ

Ešte viac výkonu a jazdných vlastností s dokonalou zvukovou kulisou.
MAXIMÁLNY VÝKON

380 K

ZRÝCHLENIE OD

5,5 sekundy 0 – 100 km/h

MAX. RÝCHLOSŤ

275 km/h

Model F-TYPE S zaručí vzrušenie z jazdy vďaka kompresorom preplňovanému trojlitrovému motoru V6 s výkonom 380 koní, športovému odpruženiu s adaptívnou dynamikou a samosvornému diferenciálu. Nechajte vzrušenie zo športovej jazdy poštekliť vaše zmysly.

Zobraziť kabriolet Postavte si svoj F-TYPE S

UNIKÁTNY INTERIÉR MODELU S

Vďaka širokej ponuke výnimočných materiálov v rôznych luxusných kombináciách si môžete vytvoriť váš dokonalý interiér. Prostredníctvom funkcie konfigurácie interiérového osvetlenia Jaguar si môžete vybrať dokonca aj farbu osvetlenia.

PREPOJENÉ JAZDENIE

PREPOJENÉ JAZDENIE

Pestrá ponuka sofistikovaných jazdných technológií. Model F-TYPE S využíva vysokovýkonné brzdy, športové odpruženie s adaptívnou dynamikou, samosvorný diferenciál a konfigurovateľný dynamický režim so zobrazením Dynamic-i. Či sa vydáte na dlhú cestu, alebo si vyrazíte len tak do mesta, jazda s modelom F-TYPE S bude vždy potešením.

Preskúmajte jazdné vlastnosti
OHROMUJÚCI VZHĽAD

OHROMUJÚCI VZHĽAD

Ohromujúce zliatinové disky Propeller s uhlopriečkou 19" a výrazné logo S v prednej a zadnej časti vozidla sú jasnými znakmi výkonnosti. Model F-TYPE S je čistokrvné športové auto s unikátnou osobnosťou.

Preskúmajte exteriér
DYCH VYRÁŽAJÚCI VÝKON

DYCH VYRÁŽAJÚCI VÝKON

Kompresorom preplňovaný trojlitrový motor V6 s výkonom 380 k zrýchli vozidlo z 0 na 100 km/h za 4,9 sekundy a dosiahne maximálnu rýchlosť 275 km/h. Vyznačuje sa kultivovaným chodom a jedinečným výkonom. Štandardným prvkom výbavy modelu F-TYPE S je prepínateľný aktívny športový výfuk, ktorý umožňuje manuálne ovládanie systému pre ešte väčší pôžitok z jazdy.

Preskúmajte technológiu motora
PRISPÔSOBTE SI SVOJ F-TYPE S

PRISPÔSOBTE SI SVOJ F-TYPE S

Prispôsobte so svoj F-TYPE tak, aby bol skutočne len váš. Vyberte si farbu karosérie a strechy – a doplňte ich diskmi. Upravte si interiér podľa vašich predstáv, vyberte si sedadlá, materiály a farebné kombinácie. A s výnimočnou zbierkou možností, balíčkov štýlových prvkov a príslušenstva sa váš F-TYPE zmení na skutočne unikátne auto.

Postavte si svoj F-TYPE S