Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar F-PACE

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

F-Type kupé

Vynikajúci výkon, riadenie s istotou a praktickosť pre každodenné použitie. Model F-TYPE je skutočné športové auto značky Jaguar.
MAXIMÁLNY VÝKON

340 K

ZRÝCHLENIE Z

5,7 sekundy 0-100 km/h

MAX. RÝCHLOSŤ

260 km/h

Kombinácia pulzujúceho výkonu, okamžitých reakcií a precízneho a agilného riadenia. S každodennou kultivovanosťou a praktickým batožinovým priestorom s kapacitou až 408 litrov. Model F-TYPE vám poskytne čistý zážitok z jazdy.

Zobraziť kabriolet Zostavte si svoj model F-TYPE

ŠTÝL INTERIÉRU MODELU F-TYPE

Interiér sa vyznačuje športovými sedadlami s koženými a semišovými poťahmi a stredovou konzolou v hliníkovom vyhotovení Light Hex. Luxusný interiér modelu F-TYPE je dokonale pohodlný a perfektne sa obopne okolo vodiča.

PREPOJENÉ JAZDENIE

PREPOJENÉ JAZDENIE

Sofistikované športové odpruženie, vysokovýkonný brzdový systém a elektrický posilňovač riadenia najnovšej generácie. Spolu tvoria unikátne prepojený zážitok z jazdy.

Preskúmajte jazdné vlastnosti
OHROMUJÚCI VZHĽAD

OHROMUJÚCI VZHĽAD

Predné xenónové svetlomety modelu F-TYPE majú štíhly charakter, dve funkcie, integrované svetlá typu LED pre denné svietenie v tvare písmena J a dodávajú vozidlu prudkosť mačkovitej šelmy. Zliatinové disky s priemerom 18” typu Vela, ktoré sú vybavené pútavými striebornými brzdovými strmeňmi, zvýrazňujú dynamický a športový vzhľad.

Preskúmajte exteriér
DYCH VYRÁŽAJÚCI VÝKON

DYCH VYRÁŽAJÚCI VÝKON

Kompresorom preplňovaný 3-litrový motor V6 modelu F-TYPE s výkonom 340 koní je výkonný a zároveň úsporný. Zaručuje jedinečnú radosť z jazdy, vystrelí vás z 0 – 100 km/h za 5,3 sekundy a dosahuje maximálnu rýchlosť 260 km/h. Športový výfuk zabezpečuje jedinečný zvuk už od naštartovania motora a vo vysokých otáčkach buráca ako pravé pretekárske vozidlo.

Preskúmajte technológiu motora
PRISPÔSOBTE SI SVOJ F-TYPE

PRISPÔSOBTE SI SVOJ F-TYPE

Prispôsobte so svoj F-TYPE tak, aby bol skutočne len váš. Vyberte si farbu karosérie a strechy – a doplňte ich diskmi. Upravte si interiér podľa vašich predstáv, vyberte si sedadlá, materiály a farebné kombinácie. A s výnimočnou zbierkou možností, balíčkov štýlových prvkov a príslušenstva sa váš F-TYPE zmení na skutočne unikátne auto.

Zostavte si svoj model F-TYPE