Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

F-Type kupé

Vynikajúci výkon, riadenie s istotou a praktickosť pre každodenné použitie. Model F-TYPE je skutočné športové auto značky Jaguar.
MAXIMÁLNY VÝKON

380 K

ZRÝCHLENIE Z

4,9 sekundy 0-100 km/h

MAX. RÝCHLOSŤ

275 km/h

Kombinácia pulzujúceho výkonu, okamžitých reakcií a precízneho a agilného riadenia. S každodennou kultivovanosťou a praktickým batožinovým priestorom s kapacitou až 408 litrov. Model F-TYPE vám poskytne čistý zážitok z jazdy.

Zobraziť kabriolet Zostavte si tento model

ŠTÝL INTERIÉRU

Luxusný interiér verzie F-TYPE sa dokáže dokonale prispôsobiť vodičovi a ponúknuť maximálny komfort. Štandardná výbava okrem iného zahŕňa sedadlá Sport s poťahmi zo zrnitej kože a semišovej tkaniny a obloženie stredovej konzoly hliníkom s vrúbkovaným povrchom.

Obrázok zobrazuje voliteľné prvky, ktoré nie sú súčasťou štandardnej výbavy.

Vyobrazené dekoratívne hliníkové obloženie konzoly v prevedení Delta Aluminium nie je k dispozícii pre uvedenú verziu.

DOKONALE PLYNULÁ JAZDA

Vďaka všestrannej lichobežníkovej náprave, systému elektrického posilňovača riadenia (EPAS) a možnosti výberu z ponuky živých výkonných motorov poskytuje tento model precíznu a dokonale plynulú jazdu. V závislosti od typu motora je pri tomto modeli k dispozícii pohon zadných kolies alebo pohon všetkých kolies a manuálna alebo automatická prevodovka.

Preskúmajte jazdné vlastnosti

OHROMUJÚCI VZHĽAD

Model F-TYPE srší energiou a je pripravený vyraziť. Jeho energický profil sa odráža v nádherných plynulých líniách. Xenónové svetlomety s charakteristickými LED svetlami na denné svietenie vytvárajú dojem dravej šelmy. Elegantné zliatinové disky kolies z bohatej ponuky rôznych štýlov podčiarkujú jeho dynamický vzhľad.

Preskúmajte exteriér

DYCH VYRÁŽAJÚCI VÝKON

Tento model ponúka k dispozícii na výber z dvoch motorov. Kompresorom preplňovaný 3,0-litrový motor V6 modelu F-TYPE s výkonom 340 koní je navrhnutý pre jedinečný pôžitok z jazdy. Z 0 na 100 km/h vás vystrelí za 5,3 sekundy a dosahuje maximálnu rýchlosť 260 km/h. 3,0-litrový motor V6 s výkonom 380 koní dosahuje krútiaci moment 460 Nm pre ešte strhujúcejší výkon a z 0 na 100 km/h dokáže zrýchliť iba za 4,9 sekundy.

Preskúmajte technológiu motora

PRISPÔSOBTE SI SVOJ F-TYPE

Prispôsobte so svoj F-TYPE tak, aby bol skutočne len váš. Vyberte si farbu karosérie a strechy – a doplňte ich diskmi. Upravte si interiér podľa vašich predstáv, vyberte si sedadlá, materiály a farebné kombinácie. A s výnimočnou zbierkou možností, balíčkov štýlových prvkov a príslušenstva sa váš F-TYPE zmení na skutočne unikátne auto.

Zostavte si svoj model F-TYPE