Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar F-PACE

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

F-TYPE KABRIOLET VO VERZII BRITISH DESIGN EDITION

Oslava modelového radu Jaguar F-TYPE a jeho britského pôvodu – ukážka toho najlepšieho z dizajnu, dielenského spracovania, inovácií a výkonu.
MAXIMÁLNY VÝKON

380 K

ZRÝCHLENIE OD

4,9 sekundy 0 – 100 km/h

MAX. RÝCHLOSŤ

275 km/h

Verzia British Design Edition je vďaka malej vlajke Únie unikátna zvonku aj zvnútra a spája v sebe sofistikované jazdné technológie modelu F-TYPE S s mnohými výkonovými prvkami modelu F-TYPE R. Tento špeciálny model radu F-TYPE môže mať poháňanú zadnú nápravu alebo všetky kolesá, manuálnu alebo automatickú prevodovku a vyznačuje sa vzrušujúcim výkonom, špičkovými jazdnými vlastnosťami a najnovšími technológiami.

ZOBRAZIŤ KUPÉ Postavte si svoj F-TYPE British Design Edition

BRITSKÁ KULTIVOVANOSŤ

Interiér modelu British Design Edition je orientovaný na vodiča a vyznačuje sa množstvom prvkov, ktoré v iných modeloch radu F-TYPE nenájdete. Patrí tu povrchová úprava konzoly z uhlíkových vlákien a prahové lišty s motívom British Design Edition.

VÝBER HNACEJ SÚSTAVY

VÝBER HNACEJ SÚSTAVY

Model F-TYPE British Design Edition je dostupný vo verzii s pohonom zadnej nápravy alebo vo verzii s pohonom všetkých štyroch kolies. Takže ak chcete čisto športové vozidlo alebo praktickejšie schopnosti na všetkých povrchoch, tento špeciálny model radu F-TYPE vie ponúknuť jedinečný štýl vyhovujúci vašim potrebám.

Preskúmajte jazdné vlastnosti
DETAILY SÚ ROZDIELOVÝMI PRVKAMI

DETAILY SÚ ROZDIELOVÝMI PRVKAMI

Okrem unikátneho znaku ’S' na prémiových kožených sedadlách tohto modelu F-TYPE tú nájdete aj malý, ale veľmi významný doplnok – vlajku Únie. Toto je jeden z mnohých maličkých detailov, ktoré zvýrazňujú dizajn modelu F-TYPE British Design Edition.

Preskúmajte interiér
BRZDY S VYSOKÝM VÝKONOM

BRZDY S VYSOKÝM VÝKONOM

Brzdová sústava Jaguar Super Performance s červenými brzdovými strmeňmi zabezpečuje špičkový brzdný účinok a aj štýl. Disponuje 380 mm prednými a 376 mm zadnými kotúčovými diskami. Voliteľným prvkom sú čierne brzdové strmene.

Preskúmajte výkon
POSTAVTE SI SVOJ F-TYPE BRITISH DESIGN EDITION

POSTAVTE SI SVOJ F-TYPE BRITISH DESIGN EDITION

Tento model radu F-TYPE sa vyznačuje nezameniteľným britským charakterom, ale jeho unikátna osobitosť je na vás.

POSTAVTE SI SVOJ F-TYPE BRITISH DESIGN EDITION