Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar F-PACE

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

PRÍSLUŠENSTVO

Detaily, ktoré urobia z modelu F-TYPE jedinečný zjav.

Príslušenstvo značky Jaguar vám umožní prispôsobiť si váš model F-TYPE podľa chuti, životného štýlu a záujmov. Pridajte esenciu vašej duše a vytvorte si svoj perfektný F-TYPE. Pozrite sa, a potom si postavte váš vysnívaný model F-TYPE alebo si prelistujte náš online katalóg príslušenstva, ktorý obsahuje kompletnú ponuku.

Postavte si svoj F-TYPE Katalóg príslušenstva

UHLÍKOVÉ VLÁKNA

Navrhnuté, vyvinuté a testované spoločnosťou Jaguar s jediným cieľom – zvýrazniť asertívny vzhľad modelu F-TYPE. Príslušenstvo z uhlíkových vlákien je tým pravým štýlovým doplnkom jedinečného výkonu.

PRÍSLUŠENSTVO Z UHLÍKOVÝCH VLÁKIEN ZAHŔŇA:

PRÍSLUŠENSTVO Z UHLÍKOVÝCH VLÁKIEN ZAHŔŇA:

Dodajte dynamickému charakteru vášho modelu F-TYPE ešte viac intenzity s odolnými a hmotnosť znižujúcimi výhodami uhlíkových vlákien. Rad prvkov z uhlíkových vlákien zahŕňa bočné ventilačné otvory, vetracie otvory v kapote, kryty vonkajších spätných zrkadiel a obruče proti prevráteniu.

Postavte si svoj F-TYPE

INTERIÉR

Vytvorte si vlastný priestor v interiéri modelu F-TYPE. Využite rad prémiového príslušenstva a dodajte kabíne luxus, štýl a nezameniteľný prvok individuality.

INTERIÉROVÉ PRÍSLUŠENSTVO ZAHŔŇA:

INTERIÉROVÉ PRÍSLUŠENSTVO ZAHŔŇA:

Vylepšite si interiér svojho modelu F-TYPE vysokokvalitným príslušenstvom, ktoré ponúka dobre vyladené povrchové úpravy a dokáže vyjadriť vašu osobnosť. Vyberte si z radu, ktorý obsahuje uvítacie osvetlenie v prahových lištách, hliníkové radiace páčky pre rýchle radenie prevodových stupňov končekmi prstov a luxusné a komfortné prémiové podlahové rohože, ktoré sa dajú doplniť o hlbokú prémiovú rohož do batožinového priestoru.

Postavte si svoj F-TYPE
EXTERIÉROVÉ PRÍSLUŠENSTVO ZAHŔŇA:

EXTERIÉROVÉ PRÍSLUŠENSTVO ZAHŔŇA:

Príslušenstvo modelu F-TYPE je navrhnuté a vyrobené pre optimálny výkon. Tento rad obsahuje veterný deflektor pre zníženie odporu vzduchu a turbulencií v kokpite kabrioletu, ktorý je vyrobený na mieru modelu F-TYPE. K dispozícii je aj nosič lyží, ktorý minimalizuje hluk od vetra a odpor vzduchu, čím zvyšuje pohodu v kabíne a nezaťažuje hodnotu spotreby paliva.

Postavte si svoj F-TYPE

EXTERIÉR

Nádherný, výkonný – F-TYPE je skutočné športové auto. Vďaka radu prémiového príslušenstva, ktoré je navrhnuté pre zvýšenie kapacity, komfortu a praktickosti, sa z modelu F-TYPE poľahky stane aj praktické športové auto.