Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

F-TYPE 400 SPORT KUPÉ

Každá verzia modelu F-TYPE vyčnieva z davu, ale limitovaná edícia F-TYPE 400 SPORT je naozaj neprehliadnuteľná.
MAXIMÁLNY VÝKON

400 K

ZRÝCHLENIE OD

4,9 sekundy 0 – 100 km/h

MAX. RÝCHLOSŤ

275 km/h

Úplne jedinečná verzia F-TYPE 400 SPORT je v ponuke iba počas jedného modelového roka. Disponuje exkluzívnou kombináciou interiérových a exteriérových dizajnových prvkov a pohonného ústrojenstva, ktoré ju odlišujú od všetkých ostatných verzií modelu F-TYPE. Verziu F-TYPE 400 SPORT poháňa kompresorom preplňovaný 3,0-litrový motor V6 s výkonom 400 koní, ktorý je k dispozícii iba u tejto limitovanej edície.

Zobraziť kabriolet Zostavte si tento model

ŠTÝL INTERIÉRU

Výrazný štýl interiéru modelu F-TYPE 400 SPORT, ktorý je vybavený sedadlami Performance čalúnenými prvotriednou kožou, ešte podčiarkuje charakteristické prešívanie vo farbe Yellow alebo Cirrus. Exkluzívnym motívom modelu 400 SPORT sú tiež označené opierky hlavy s prešívaním, volant, obloženie konzoly a prahové lišty.

TECHNOLÓGIE PRE PODPORU JAZDY

Vozidlo F-TYPE 400 SPORT je vybavené množstvom pokročilých jazdných technológií, ktoré dokonale ladia s jeho sofistikovaným štýlom. Systém adaptívnej dynamiky, brzdová sústava vybavená prednými kotúčmi s priemerom 380 mm a zadnými kotúčmi s priemerom 376 mm a konfigurovateľný dynamický režim – to všetko je súčasťou štandardnej výbavy.

Preskúmajte jazdné vlastnosti

VÝBER FARIEB

Pre doplnenie jedinečného štýlu sa limitovaná edícia F-TYPE 400 SPORT dodáva výhradne v nasledujúcich metalických farbách: bielej Yulong White, striebristej Indus Silver a čiernej Santorini Black.

Preskúmajte exteriér

DYCH VYRÁŽAJÚCI VÝKON

Verziu F-TYPE 400 SPORT poháňa kompresorom preplňovaný 3,0-litrový motor V6 s výkonom 400 koní, ktorý je unikátom pri tomto modeli.

Preskúmajte technológiu motora

PRISPÔSOBTE SI SVOJ F-TYPE

Prispôsobte so svoj F-TYPE tak, aby bol skutočne len váš. Vyberte si farbu karosérie a strechy – a doplňte ich diskmi. Upravte si interiér podľa vašich predstáv, vyberte si sedadlá, materiály a farebné kombinácie. A s výnimočnou zbierkou možností, balíčkov štýlových prvkov a príslušenstva sa váš F-TYPE zmení na skutočne unikátne auto.

Postavte si svoj F-TYPE