Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar F-TYPE

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar F-PACE

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

Bezpečnosť a praktickosť

Nový model F-PACE je technologicky pokročilý, neuveriteľne praktický a disponuje všetkým čo potrebujete pri vašom aktívnom životnom štýle.
CO2 EMISSIONS g/km

As low as 99 on Manual
As low as 106 on Automatic

FUEL ECONOMY Combined mpg (l/100km)

From 75.0 (3.8) on Manual
From 68.9 (4.1) on Automatic

Vytvorili sme F-PACE tak, aby poskytol čo najviac priestoru pre vás, vašich pasažierov a váš životný štýl. A pre vyššiu mieru bezpečnosti a istoty je model F-PACE vybavený asistenčnými technológiami, ktoré pomáhajú vodičovi užiť si každú jednu jazdu v oveľa uvoľnenejšej atmosfére.

PRIESTRANNÝ A PRAKTICKÝ

Interiér modelu F-PACE je praktický a všestranný – zadné sedadlá sú delené v pomere 40:20:40, batožinový priestor má objem neuveriteľných 1 740 litrov, nízku nákladovú hranu a široký otvor.

FUNKCIA ACTIVITY KEY

FUNKCIA ACTIVITY KEY

Funkcia Activity Key* ešte viac uľahčuje plnohodnotné využitie toho, čo život ponúka. Tento náramok je robustný a vodotesný. Umožňuje vychutnať si množstvo aktivít – od skákania s padákom až po plávanie – a mať kľúče od vozidla stále pri sebe. Klasická kľúčenka môže zostať vo vozidle a z bezpečnostných dôvodov bude deaktivovaná.

Voliteľný prvok

DVERE BATOŽINOVÉHO PRIESTORU OVLÁDANÉ GESTOM

DVERE BATOŽINOVÉHO PRIESTORU OVLÁDANÉ GESTOM

Ovládanie dverí batožinového priestoru gestom umožňuje vodičovi používať dvere batožinového priestoru z vonkajšej strany bez toho, aby sa musel fyzicky dotknúť vozidla alebo kľúča. Stačí jednoducho vysunúť nohu pod zadnú časť vozidla a dvere batožinového priestoru sa otvoria alebo zatvoria.

OBOJSTRANNÁ PODLAHA BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

OBOJSTRANNÁ PODLAHA BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

Podlaha batožinového priestoru modelu F-PACE je obojstranná a v okamihu sa dá zmeniť z odolného koberca na pogumovanú rohož, ktorá sa ľahko čistí a je perfektná pre prevážanie vlhkého alebo zablateného vybavenia.

PARKOVACÍ ASISTENT**

PARKOVACÍ ASISTENT**

Parkovací asistent uľahčuje parkovanie v úzkych priestoroch ako nikdy predtým. Model F-PACE dokáže precízne sám seba naviesť do pozdĺžneho alebo paralelného parkovacieho miesta – vodič musí ovládať len akceleračný a brzdový pedál. Asistenčná funkcia opustenia parkovacieho miesta dokáže pomôcť modelu F-PACE pri odchode z paralelného parkovacieho miesta.

** Dostupnosť voliteľných funkcií a ich vhodnosť závisí od jednotlivých trhov.