Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

F-PACE R-SPORT

Asertívny štýl s externými športovými prvkami a sedadlami.
EMISIE CO2 V KOMBINOVANOM REŽIME v g/km

Od 126 pri manuálnej prevodovke
Od 134 pri automatickej prevodovke

SPOTREBA PALIVA V KOMBINOVANOM REŽIME v l/100 km

Od 4,8 pri manuálnej prevodovke
Od 5,1 pri automatickej prevodovke

Verzia F-PACE R-Sport v sebe snúbi pôsobivý vzhľad a vynikajúcu jazdnú dynamiku - nezaprie svoj športový charakter, ktorý je tak typický pre značku Jaguar. Vďaka bohatej ponuke motorov* a prevodoviek* si môžete zostaviť model F-PACE R-Sport presne podľa svojich predstáv.

*Upozorňujeme, že prvky a funkcie štandardnej výbavy môžu byť pri výbere alternatívnych stupňov výbavy nahradené inými. Prvky a funkcie štandardnej výbavy sa môžu odlišovať v závislosti od krajiny nákupu a verzie motora alebo prevodovky.

Zostavte si tento model

ŠPORTOVÝ INTERIÉR*

Interiér verzie R-Sport je vďaka radu jedinečných dizajnových prvkov spečatením športového imidžu vozidla.

ODVÁŽNE KRÁSNY*

Interiér verzie R-Sport sa vyznačuje dokonalou chémiou športovej úpravy a praktickosti, ktorej výsledkom je stelesnenie moderného dizajnu. Charakter rýdzeho športového vozidla podčiarkujú športové sedadlá dokonale ladiace s interiérom a čalúnené niektorými z bohatej ponuky poťahov s krásnym kontrastným prešívaním. Kovové prahové lišty a volant verzie R-Sport ešte zvýrazňujú dynamickosť vozidla.

Preskúmajte interiér

STELESNENIE VÝKONU*

Karoséria verzie R-Sport sa vyznačuje odvážnym vzhľadom, ktorý dotvárajú kryty bočných ventilačných otvorov a rám mriežky chladiča s matnou chrómovanou úpravou a jedinečný predný nárazník s väčšími otvormi nasávania vzduchu. Nekompromisný vzhľad tejto verzie F-PACE zvýrazňujú ochranné prvky dverí vo farbe karosérie a s ozdobnými matnými čiernymi doplnkami, lesklé čierne lemy okien a rad zliatinových diskov kolies.

Preskúmajte exteriér

INTERIÉROVÉ NÁLADOVÉ OSVETLENIE*

Fosforovo-modré náladové osvetlenie interiéru poskytuje mäkké svetlo, v ktorom krásne vynikajú charakteristické línie výplní dverí, stredovej konzoly, kľučiek a priehradiek dverí a umocňuje príjemnú atmosféru interiéru.

Preskúmajte INTERIÉR

TECHNICKÉ ÚDAJE VERZIE R-SPORT

Zistite viac informácií o verzii F-PACE R-Sport.

ZOBRAZIŤ technické údaje

UPRAVTE SI VOZIDLO PODĽA SVOJICH PREDSTÁV

Upravte si model F-PACE podľa vášho životného štýlu. Vyberte si z pestrej ponuky praktického a štýlového príslušenstva.

Preskúmajte príslušenstvo