Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

F-PACE PURE

Esencia modelu F-PACE. Tradičný výkon značky Jaguar, živé reakcie a praktickosť.
EMISIE CO2 V KOMBINOVANOM REŽIME v g/km

Od 126 pri manuálnej prevodovke
Od 134 pri automatickej prevodovke

SPOTREBA PALIVA V KOMBINOVANOM REŽIME v l/100 km

Od 4,8 pri manuálnej prevodovke
Od 5,1 pri automatickej prevodovke

V modeli F-PACE Pure sa snúbia inovácie a všestrannosť so vzrušujúcou svižnosťou športového vozidla. Na výber ponúka celý rad prepracovaných zážihových a vznetových* motorov v kombinácii s manuálnou* alebo automatickou prevodovkou. Všestrannosť modelu F-PACE Pure sa dokáže prispôsobiť životnému štýlu každého vodiča.

*Dostupnosť závisí na jednotlivých trhoch

Zostavte si tento model

KVALITA ZNAČKY JAGUAR

V mimoriadne priestrannom interiéri modelu F-PACE Pure sa snúbi moderný dizajn a špičkové spracovanie. Štandardnou súčasťou sú predné sedadlá vybavené možnosťou nastavenia v 8 smeroch.

KRÁSA SPOČÍVA V DETAILOCH

Po nasadnutí do modelu F-PACE Pure okamžite zaujmú váš pohľad dokonale spracované detaily - od moderne elegantných kovových prahových líšt s nápisom Jaguar a lesklých čiernych obložení dverí až po kabínu ponúkajúcu veľkorysý priestor a pohodlné sedadlá.

Preskúmajte interiér

VAŠE RIADIACE CENTRUM

Hlavným technologickým centrom interiéru modelu F-PACE je informačno-zábavný systém vybavený 8-palcovou dotykovou obrazovkou, ktorá sa pýši moderným grafickým dizajnom a intuitívnym ovládaním. Audiosystém, klimatizáciu alebo navigačný systém* môžete pohodlne ovládať končekmi prstov.

*Voliteľný prvok (dostupnosť závisí na jednotlivých trhoch).

Preskúmajte technológiu vo vozidle

ŠTÝL EXTERIÉRU

F-PACE je SUV s DNA športového automobilu, o čom svedčia výrazné boky, osobitá zvislá mriežka chladiča a robustná kapota. Jeho neprehliadnuteľný zjav završujú 18" zliatinové disky kolies, lemy okien v matnej čiernej farbe a príťažlivé chrómované kryty bočných vetracích otvorov.

Preskúmajte exteriér

TECHNICKÉ ÚDAJE VERZIE PURE

Zistite viac informácií o verzii F-PACE Pure

ZOBRAZIŤ technické údaje

UPRAVTE SI VOZIDLO PODĽA SVOJICH PREDSTÁV

Upravte si model F-PACE podľa vášho životného štýlu. Vyberte si z pestrej ponuky praktického a štýlového príslušenstva.

Preskúmajte príslušenstvo