Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

F-PACE

Výkonné a vzrušujúce SUV od značky Jaguar v sebe spája športové jazdné vlastnosti a jedinečnú krásu s praktickosťou na každý deň.
EMISIE CO2 V KOMBINOVANOM REŽIME v g/km

Od 126 pri manuálnej prevodovke
Od 134 pri automatickej prevodovke

SPOTREBA PALIVA V KOMBINOVANOM REŽIME v l/100 km

Od 4,8 pri manuálnej prevodovke
Od 5,1 pri automatickej prevodovke

F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať. Dokáže jazdiť po každom type povrchu a zvláda aj každodenné úlohy. F-PACE je ten pravý Jaguar pre vás, Jaguar pre vašu rodinu.

Zostavte si svoj model ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU Akciová ponuka

VÍŤAZ OCENENIA SVETOVÉ AUTO ROKA 2017

Porota zložená zo 72 motoristických novinárov z 24 krajín vyslovila svoj ortieľ – model F-PACE získal počas udeľovania cien World Car Awards 2017 v New Yorku titul Svetové auto roka a Svetový automobilový dizajn roka. F-PACE sa tak stal doposiaľ iba druhým vozidlom, ktorému sa podarilo získať toto slávne dvojité víťazstvo. Týmto najnovším úspechom sa dostal na celkový počet 34 medzinárodných ocenení. Takže ak hľadáte prémiové výkonné SUV s atraktívnym vzhľadom – nájdete ho práve v modeli Jaguar F-PACE.

DNA ŠPORTOVÉHO VOZIDLA

Jaguar F-PACE je inšpirovaný modelom F-TYPE a je to výkonový crossover s DNA športového automobilu. Jeho pôsobivý vzhľad zdôrazňujú rôzne dizajnové prvky od vydutia v kapote až po zvýraznené boky v zadnej časti, čo ho odlišuje od všetkých ostatných a vďaka tomu si získava na cestách obdivné pohľady. Model F-PACE znovu objavil energiu, silu a čistotu modelu F-TYPE.

PRESKÚMAJTE EXTERIÉR

VÝKON A HOSPODÁRNOSŤ

Preskúmajte rozšírenú ponuku motorov pre model F-PACE. Ponuka zahŕňa nový 2,0-litrový turbodúchadlom preplňovaný štvorvalcový zážihový motor s výkonom 250 k, 3,0-litrový kompresorom preplňovaný zážihový motor V6 s výkonom 380 k a úsporný 2,0-litrový turbodúchadlom preplňovaný štvorvalcový vznetový motor s výkonom 163 k, ktorý sa vyznačuje spotrebou paliva na úrovni 4,6 l/100 km a produkciou emisií v kombinovanom cykle na úrovni iba 122 g/km.*

*Spotreba paliva a produkcia emisií CO2 sa mení v závislosti od veľkosti pneumatík.

PRESKÚMAJTE JAZDNÉ VLASTNOSTI

PRAKTICKOSŤ A PRIESTRANNOSŤ

Model F-PACE má najväčší objem batožinového priestoru vo svojej triede (650 l)* a praktické delenie sklápacích zadných sedadiel v pomere 40:20:40.

*Pod krytom batožinového priestoru a ak je vozidlo vybavené súpravou na opravu poškodenej pneumatiky. 508 litrov s priestorovo úsporným náhradným kolesom. 463 litrov s plnohodnotným náhradným kolesom.

PRESKÚMAJTE INTERIÉR

TECHNOLÓGIA VO VOZIDLE

Model F-PACE ponúka špičkové technologické prvky ako je Head-up displej a Activity Key, ako aj pokročilé asistenčné funkcie, ktoré spravia z každej vašej cesty príjemnejší a pokojnejší zážitok.

PRESKÚMAJTE TECHNOLÓGIU VO VOZIDLE

RAD F-PACE

Prezrite si modelový rad F-PACE a objavte perfektnú kombináciu výkonu, štýlu a praktickosti.

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL F-PACE

F-PACE PURE

Esencia modelu F-PACE. Oduševnený výkon, živé reakcie a praktickosť.

F-PACE PRESTIGE

Vyššia miera luxusu a nádherne spracovaný interiér s koženým čalúnením.

F-PACE PORTFOLIO

Špičkový a luxusný model F-PACE – elegantný, sofistikovaný a s množstvom najnovších technológií.

F-PACE R-SPORT

Asertívny športový štýl so športovými prvkami karosérie a špecializovanými športovými sedadlami.

F-PACE S

Čistý športový výkon ponúkajú dva motory – preplňovaný vznetový motor V6 s objemom 3 litre a výkonom 300 k, resp. preplňovaný zážihový motor V6 s objemom 3 litre a výkonom 380 k.