Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar F-PACE

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

F-PACE

Nové, výkonné a vzrušujúce SUV od značky Jaguar v sebe spája športové jazdné vlastnosti a jedinečnú krásu s praktickosťou na každý deň.
CO2 EMISSIONS g/km

As low as 129 on Manual
As low as 139 on Automatic

ACCELERATION

0-100kph in 5.5s*
*3.0 V6P 380PS AWD auto

F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať. Dokáže jazdiť po každom type povrchu a zvláda aj každodenné úlohy. F-PACE je ten pravý Jaguar pre vás, Jaguar pre vašu rodinu.

Zostavte si svoj model ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU

DIZAJN INŠPIROVANÝ MODELOM F-TYPE

DIZAJN INŠPIROVANÝ MODELOM F-TYPE

DNA ŠPORTOVÉHO VOZIDLA
Nový Jaguar F-PACE je inšpirovaný modelom F-TYPE a je to výkonový crossover s DNA športového automobilu. Jeho pôsobivý vzhľad zdôrazňujú rôzne dizajnové prvky od vydutia v kapote až po zvýraznené boky v zadnej časti, čo ho odlišuje od všetkých ostatných a vďaka tomu si získava na cestách obdivné pohľady. Model F-PACE znovu objavil energiu, silu a čistotu modelu F-TYPE.

PRESKÚMAJTE EXTERIÉR
PRAKTICKOSŤ

PRAKTICKOSŤ

PRAKTICKOSŤ A PRIESTRANNOSŤ

Model F-PACE má obrovský objem batožinového priestoru (650 l) a praktické delenie sklápacích zadných sedadiel v pomere 40:20:40.

PRESKÚMAJTE INTERIÉR
TECHNOLÓGIA

TECHNOLÓGIA

TECHNOLÓGIA VO VOZIDLE

Model F-PACE ponúka špičkové technologické prvky ako je Head-up displej a Activity Key, ako aj pokročilé asistenčné funkcie, ktoré spravia z každej vašej cesty príjemnejší a pokojnejší zážitok.

PRESKÚMAJTE TECHNOLÓGIU VO VOZIDLE
VÝKON

VÝKON

VÝKON A ÚSPORNOSŤ

Prezrite si rad našich motorov, ktorý okrem iných zahŕňa preplňovaný zážihový motor V6 s objemom 3,0 l a výkonom 380 koní a nový 4-valcový preplňovaný vznetový motor Ingenium s objemom 2,0 l a výkonom 180 k, ktorý sa vyznačuje spotrebou paliva na úrovni 4,9 l/100 km a emisiami CO2 na úrovni len 129 g/km.

PRESKÚMAJTE JAZDNÉ VLASTNOSTI
RAD F-PACE

RAD F-PACE

Prezrite si modelový rad F-PACE a objavte perfektnú kombináciu výkonu, štýlu a praktickosti.

POROVNAJTE MODELY RADU F-PACE