Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

JAGUAR GEAR – PRÍSLUŠENSTVO

Upravte si model F-PACE podľa vášho životného štýlu. Vyberte si pestrej ponuky praktického a štýlového príslušenstva.

Prostredníctvom značkového príslušenstva Jaguar môžete vášmu modelu F-PACE vdýchnuť váš osobitý punc. Tieto prvky príslušenstva dokážu vylepšiť váš F-PACE mnohými spôsobmi. Či už je to zdôraznením vášho štýlu, zlepšením praktickosti v každodennom živote alebo zlepšením zážitkov vo voľnom čase. Naše najpopulárnejšie príslušenstvo je zoskupené do štyroch balíčkov: Carbon Fibre, Styling, Lifestyle a Business. Vyberte si jeden z týchto balíčkov alebo si vyberte vašu vlastnú kombináciu jednotlivých prvkov príslušenstva.

Zostavte si tento model PRESKÚMAJTE PRÍSLUŠENSTVO

BALÍK PRVKOV Z UHLÍKOVÝCH VLÁKIEN (CARBON FIBRE)

Zvýraznite športový charakter vášho F-PACE s týmito štýlovými vylepšeniami.

BALÍK PRVKOV Z UHLÍKOVÝCH VLÁKIEN (CARBON FIBRE)

BALÍK PRVKOV Z UHLÍKOVÝCH VLÁKIEN (CARBON FIBRE)

Zviditeľnite si svoj F-PACE pomocou týchto krytov vonkajších spätných zrkadiel a krytov bočných prieduchov z uhlíkových vlákien. V interiéri môžete pridať viac komfortu a štýlu pomocou luxusných koberčekov.

BALÍK STYLING

BALÍK STYLING

Vychutnajte si obdivné pohľady vďaka krytom vonkajších spätných zrkadiel a krytom bočných prieduchov v lesklej čiernej farbe.

BALÍK LIFESTYLE

BALÍK LIFESTYLE

S týmto balíkom dostanete z vášho modelu F-PACE viac. Priečne strešné nosníky s logom Jaguar vám umožnia prevážať všetko od športového vybavenia až po batožinu. Predné a zadné ochranné zásterky proti nečistotám pridajú ďalšiu obrannú líniu pred špinou a štrkom, ktoré by mohli poškodiť lak vášho modelu F-PACE. V interiéri si vychutnáte gumovú rohož na podlahe batožinového priestoru a súpravu gumových koberčekov, ktoré sa ľahko čistia a poskytujú ochranu pred znehodnotením a opotrebením.

BALÍK STYLING

Toto príslušenstvo jemne zvýrazňuje jedinečný vzhľad modelu F-PACE.

BALÍK BUSINESS

S týmto balíkom príslušenstva budete mať všetky vaše osobné veci bezpečne usporiadané a odložené.

BALÍK BUSINESS

BALÍK BUSINESS

Vešiak na oblečenie namontovaný na opierke hlavy pomáha zachovať oblečenie vyžehlené. Prémiový odkladací priestor na zadnej časti operadla ponúka ďalší priestor pre uskladnenie väčších predmetov ako sú cestovné dokumenty a rôzne knižky.

BALÍK LIFESTYLE

Vychutnajte si športové aktivity, dobrodružstvá a dovolenky naplno a chráňte svoj F-PACE zvnútra a aj zvonku.