Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

Zažite Jaguar

Autosalón Paríž 2014

Parížsky autosalón je vždy špeciálny. A rok 2014 nebude o nič menej špeciálny, pretože bude odhalený nový model XE a vôbec po prvýkrát aj jeho detailné špecifikácie. V špecifikáciách budú údaje o úspornosti, multimediálnej výbave a svetovú premiéru si odbije systém regulácie trakcie na všetkých typoch povrchov.

Jaguar XE je skutočným automobilom pre vodiča a so svojím zadným náhonom nanovo definuje koncept športového sedanu. Vďačí za to hlavne pokročilej odľahčenej hliníkovej konštrukcii, aerodynamickému vzhľadu, luxusnému interiéru a vynikajúcim jazdným vlastnostiam.

„Nový Jaguar XE je v každom ohľade moderný Jaguar; je na pohľad kompaktnejší, ale vizuálne ohromujúci. Zákazníci očakávajú od vozidla Jaguar strednej triedy vysokú hodnotu – musí byť praktický, ale zároveň prémiový.“ Takto opísal riaditeľ dizajnu úplne nový športový sedan Jaguar XE. „Nikdy nezabúdame, že tvoríme Jaguar, čo znamená, že jeho vzhľad musí byť rovnako vzrušujúci ako jeho riadenie a rovnako musí byť brilantný v prevádzke, ako aj praktický na vlastnenie. Veríme, že presne to sa nám pri modeli Jaguar XE podarilo.“

Model Jaguar XE bol oficiálne odhalený 8. septembra na výstavisku Earls Court v Londýne, kde sa naživo predstavili aj hudobníci Emeli Sandé a Kaiser Chiefs. Britská speváčka a textárka Emeli Sandé, ocenená niekoľkými platinovými platňami, dokonca zložila exkluzívnu skladbu, ktorá je súčasťou novej kampane FEEL XE.

V rámci oslavy britskej kreatívnosti a inovácií oslovila spoločnosť Jaguar renomovanú dizajnérku Stellu McCartneyovú, ktorá prisľúbila pomôcť vytvoriť sériu zážitkov, vyjadrujúcich veselosť vychádzajúcu zo srdca modelu XE.

V nasledujúcej časti kampane bude použité množstvo luxusných vozidiel Jaguar, inšpirovaných dizajnom Stelly McCartneyovej, ktoré budú odeté do jej návrhu Superhero z kolekcie modelov pre jar 2015. Tieto vozidlá sa 29. septembra, pred týždňom parížskej módy Stelly McCartneyovej, vydajú do ulíc Paríža.

Po podujatí FEEL XE Experience v Paríži oznámi spoločnosť Jaguar podrobnosti o svojom ďalšom projekte FEEL XE, v ktorom sa v nasledujúcich mesiacoch predstaví britský herec Idris Elba.