Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

Zažite Jaguar

POZRITE SA, AKO OŽÍVA NOVÝ JAGUAR XE V ŠPIČKOVEJ TOVÁRNI SOLIHULL

Pozrite sa za oponu novej špičkovej továrne Solihull a buďte svedkami zrodu nového modelu XE – najpokrokovejšieho športového sedanu, aký sme kedy postavili.

Investícia vo výške 1,5 miliardy libier zmenila Lode Lane na jednu z najpokrokovejších tovární na výrobu automobilov na svete. Montážna hala, kde prebieha finálna montáž novej karosérie, ktorá sa vyznačuje úplne novou architektúrou založenou na hliníkových prvkoch, má plochu rovnajúcu sa ploche 22 futbalových ihrísk a dokáže vyrobiť jeden model XE novej generácie každých 78 sekúnd.

AKO SA TAM DOSTAŤ

ADRESA

The Jaguar Visitor Centre, Solihull,
Jaguar Land Rover, Lode Lane,
Solihull, West Midlands, B92 8NW

SÚRADNICE PARKOVISKA:

N52º 26’ 12” W1º 45’ 30”

Pozrite si trasu ešte pred samotným cestovaním.

PRÍJAZD Z M42, KRIŽOVATKA 5

Zostaňte na obchvate Solihullu; NEPOUŽITE zjazd do centra mesta Solihull. Na prvej svetelnej križovatke pokračujte priamo (bolo by vhodné ostať v pravom jazdnom pruhu). Na druhej svetelnej križovatke odbočte vpravo do ulice Yew Tree Lane. Pokračujte po tejto ceste (názov sa zmení na Damson Parkway) až kým neprídete na maličký kruhový objazd. Pokračujte priamo, do areálu spoločnosti Jaguar Land Rover vstúpte cez bránu D2 a požiadajte o ďalšie inštrukcie pri bráne bezpečnostnej kontroly.

PRÍJAZD Z M42, KRIŽOVATKA 6

Použite cestu A45 smerom na Birmingham. Pokračujte po A45, pokým neprídete na prvú svetelnú križovatku. Na svetelnej križovatke odbočte vľavo do ulice Damson Parkway. Pokračujte po tejto ulici cez ďalšiu svetelnú križovatku, až kým nedosiahnete malý kruhový objazd. Na kruhovom objazde odbočte vpravo, do areálu spoločnosti Jaguar Land Rover vstúpte cez bránu D2 a požiadajte o ďalšie inštrukcie pri bráne bezpečnostnej kontroly.

Parkovanie je bezplatné.